News

Адміністрація округу – проєкт „Зеекірхен“

 

Дерев’яна офісна будівля: видимість конструкцій та матеріалів було лейтмотивом проєкту «Зеекірхен», який реалізували протягом трьох років у співпраці з ДЕЛЬТОЮ (командою архітекторів у м.Вельс) та архітектурним бюро SWAP.

Офісна будівля повинна стати місцем цілісності та прозорості, місцем, у якому перебувають із задоволенням. Це саме нова адміністрація округу Зальцбурга, яка нещодавно була завершена в Зеекірхен-ам-Валлерзее.

 

 

Шість дерев’яних кубів різної висоти, що розташовані на цоколі, ідеально вписуються в навколишнє середовище. Основним будівельним матеріалом нових приміщень для близько двохсот співробітників є деревина. Чудове скління та зони озеленення на кількох рівнях створюють тихе природне середовище, яке характеризується високим рівнем гнучкості.

Як і у випадку з вибором матеріалу, коли приймалися рішення щодо енергопостачання, особлива увага приділялася кліматичній справедливості: теплопостачання здійснюється через місцеву тепломережу Зеекірхен, а припливне повітря попередньо нагрівається через підземний колектор. Влітку використовується підлогове охолодження, яке живиться геотермальними глибинними зондами.

Будівлі присвоєно сертифікат якості “klimaaktiv”.

 

 

Ми хотіли б подякувати всім залученим, особливо нашому партнеру проєкту, архітектурному бюро SWAP, за прекрасну співпрацю!

 

 

 

Посилання на картинку: © Крістіан Брандштеттер

Останні статті

26. Березня 2024

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA Уродженка Верхньої Австрії, з 2022 року відповідає за стратегічні комунікації DELTA, а тепер, на додаток до своєї попередньої ролі, також представляє компанію у якості речниці. ...

Mehr
Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку....

Mehr
Parnigoni Evelyn, Geschäftsführerin Delta Baumanagement GmbH (Copyright Erich Sinzinger)

06. Лютого 2024

Вступ Евелін Парнігоні до команди диреткорів DELTA Group

Евелін Парнігоні приєднується до керуючого складу Delta Baumanagement з 01.01.2024. Евелін Парнігоні почала працювати в DELTA Group у 2006 році. Вона зробила собі ім'я як жінка-менеджер будівельних проектів у галузі, де на той час домінували чоловіки, і з 2010 року є прокуристом в Delta Baumanagement GmbH...

Mehr