News

Відкриття Центру Протезування та Ортезування Незламні

Друзі, маємо чудові новини! 10 травня у Львові відбулася урочиста церемонія відкриття Центру Протезування та Ортезування «Незламні». Ця подія є значним досягненням у сфері реабілітації та підтримки людей, які потребують протезних рішень.

Участь у розробці цього новаторського проєкту є предметом особливої гордості для нашої компанії. Будівля Центру, яка займає площу близько 1000 м2, є невід’ємною частиною загальної реабілітаційної екосистеми UNBROKEN. Вона забезпечуватиме виготовлення протезів для верхніх та нижніх кінцівок, а також готуватиме нових фахівців для збільшення кількості професіоналів у цій сфері.

Особливу увагу при будівництві Центру було приділено інноваціям, сталому розвитку та енергоефективності. Будівля зведена з використанням інноваційних CLT-панелей, виготовлених на виробничих потужностях компанії Rezult у Коростині. Це дозволило забезпечити ефективність та швидкість будівництва. А завдяки новітньому обладнанню від провідних компаній AFT та Romedis у майстерні створені ідеальні умови для виготовлення якісних протезів.

Екологічна свідомість була в центрі уваги на кожному етапі проєкту. Для опалення Центру використовуються теплові насоси LG та променисті стельові панелі EFFI. На даху облаштовано “зелену” покрівлю ZinCo, яка акумулює дощову воду та поступово відводить її у міську систему зливової каналізації. Внутрішній дворик оснащений системою сніготанення.

Проєкт Центру протезування – результат тісної співпраці українських та німецьких фахівців. Над ним працювали німецький експерт Бернд Франке, український фахівець у сфері протезування Назар Багнюк, талановитий архітектор Кирило Лазоренко та досвідчений менеджер проєкту Юрій Сколоздра. 7CI Group, виконуючи функції генерального підрядника, забезпечила успішне втілення проєкту. Завдяки професіоналізму, креативності та щирій турботі про людей вдалося створити справді унікальний об’єкт.

Відкриття Центру Протезування та Ортезування «Незламні» – це важливий крок у наданні всебічної підтримки людям з особливими потребами. Завдяки інноваційним технологіям, енергоефективності та професійному підходу, Центр сприятиме покращенню якості життя та самостійності тих, хто потребує протезних рішень. DELTA Ukraine й надалі втілює проєкти, що мають вагоме значення для соціального розвитку України.

Ініціатива реалізується в рамках Спеціальної програми підтримки України EU4ResilientRegions і здійснюється на замовлення Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, за співфінансування Європейського Союзу. Проєкт став можливим завдяки підтримці GIZ Ukraine.

Unbroken_Lviv_Ukraine
Unbroken Zentrum
Unbroken Zentrum

Останні статті

Unbroken_Lviv_Ukraine

14. Травня 2024

Відкриття Центру Протезування та Ортезування Незламні

Друзі, маємо чудові новини! 10 травня у Львові відбулася урочиста церемонія відкриття Центру Протезування та Ортезування «Незламні». Ця подія є значним досягненням у сфері реабілітації та підтримки людей, які потребують протезних рішень....

Mehr

26. Березня 2024

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA Уродженка Верхньої Австрії, з 2022 року відповідає за стратегічні комунікації DELTA, а тепер, на додаток до своєї попередньої ролі, також представляє компанію у якості речниці. ...

Mehr
Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку....

Mehr