Галузі

Освіта та культура

Інтелектуальні рішення для нашого майбутнього. Сучасні освітні простори для вас.

Заклади освіти символізують майбутнє

Навчальні заклади повинні виконувати більше ніж лише вимоги за принципом тут і тепер. Тому ми уже заздалегідь враховуємо усі фактори, які можуть знадобитися для подальшого розширення можливостей та пристосування вашого навчального корпусу. Для майбутніх освітніх закладів необхідно у плановому порядку враховувати інноваційні, інтерактивні та цифрові методи навчання. Ми з самого початку враховуємо різноманітні вимоги користувачів, щоб дотримуватися термінів відкриття. З DELTA на вашому боці буде досвідчений партнер, який і в ході погоджень сторін завжди тримає руку на пульсі.

Bild HAK Wr. Neustadt

IT та VR, що відповідають вашим побажанням

Дігиталізація у будівельній сфері більше не є теоретичним випробуванням – вона вже давно увійшла у практику, а разом з тим виникло багато запитань, на які потрібно дати відповіді. Майбутні вимоги до навчання в домашніх умовах, дистанційне навчання та інше набирають обертів. Ми пропонуємо вам необхідну інфраструктуру для бездротових локальних мереж на основі концентраторів (WLAN hubs), виконання роботи у хмарі та планування кожного кроку в 3D BIM-моделі. Якщо необхідно буде гнучко та швидко пристосувати свої вимоги, то це не проблема: з XR ви зможете пройтися навчальним корпусом ще до того, як його буде побудовано та в поточному процесі проєктування чітко побачити, що саме потрібно привести у відповідність.

Bild JKU_schlossblick

Відео проєктів

Відгуки клієнтів

Logo ORF

ORF

Ми хочемо подякувати від імені проєктної команди австрійської телерадіокомпанії ORF за успішну співпрацю. Співробітництво з DELTA показало, що з компетентним та досвідченим партнером можна реалізувати складний будівельний проєкт незважаючи на складні умови із дотриманням строків та в рамках бюджету. DELTA завжди уважно ставилася до наших прохань та діяла проактивно, щоб довести справи до кінця. Одразу видно, що компанія дуже цінує партнерство та ставлення серед учасників проєкту. Це полегшує шлях до знаходження рішення і на складних етапах проєкту та у підсумку веде до підвищення довіри у команді. Ми раді, що з DELTA на нашому боці надійна компанія, яке активно нас підтримує.

FH Wr Neustadt Logo

FH Wr. Neustadt

DELTA з обачністю та витримкою справлялася із завданнями щодо досягнення цілей проєкту та створення інноваційних освітніх площ і цим внесла суттєвий вклад в культуру команди. Під час управління проєктом, DELTA забезпечувала надійність, гнучкість та пріоритизацію важливих факторів щоденної роботи в усій команді. Найважливішим було партнерство та мотивація кожного учасника. Завдяки відданості та професійній компетенції, а також чудовій командній роботі, ми успішно завершили цей проєкт незважаючи на складні умови.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.