Галузі

Охорона здоров’я

З інноваціями, командним духом та досвідом, ми створюємо ваш заклад охорони здоров’я.

Заклади охорони здоров’я є нашим щиросердечним прагненням

Разом із сучасним ВІМ-плануванням для прибуткової діяльності, а також надійності ефективного використання коштів та дотримання строків в ході реалізації проєкту, ви у безпеці. У прагненні створити для вас та ваших пацієнтів сучасний та привабливий заклад охорони здоров’я, ми зосереджуємося на партнерському співробітництві, орієнтації на майбутнє та, звісно, на найважливішому у медицині — на людях. В той час як ми займаємося плануванням та управлінням, ви можете продовжувати піклуватися про свої рутинні справи. У вашому проєкті необхідно виконати вимоги щодо охорони пам’яток архітектури чи до облаштування складних операційних приміщень, а також виконати особливі побажання пацієнтів? І тут вас підтримає DELTA завдяки надійному технічному ноу-хау та хірургічній точності.

Bild: Franziskusspital_Foto Lisa Rastl

DELTA об’єднує діджиталізацію та досвід

Безліч показових проєктів новобудов та відреконструйованих будівель з приватного та суспільного сектору свідчать про наш досвід та вашу надійність. Навіть чернечі ордени є нашими клієнтами. Відповідно до цього ми точно знаємо, які вимоги потрібно виконати для різних користувачів. Наші експерти стикаються також з такими особливо складними викликами як реконструкція в умовах експлуатації. Ми оперуємо для вас «на відкритому серці» та турбуємося про те, щоб ви працювали у звичному режимі у той час, коли виконуються будівельні роботи, також забезпечується дотримання правил безпеки та гігієни праці. Наш перелік успішно реалізованих показових проєктів включає і дослідницькі заклади, МРТ кабінети, виконані вимоги щодо надзвичайно складного ІТ-забезпечення.

Bild: Diakonissen Linz_Foto Erich Sinzinger-l

Відео проєктів

Відгуки клієнтів

St. Josef KH Logo

Лікарня святого Йозефа

З реалізацією будівельних заходів, які були передбачені майстер-планом, ми визначаємо цілі на десятиліття вперед. Погодження серед експертів високого рівня у сфері медицини та охорони здоров’я без досвіду організації будівельних процесів на будівельному майданчику, з одного боку, та проєктантами і будівельниками з іншого є складним завданням. Завдяки культурі проєкту на партнерських засадах вдалося владнати неминучі непорозуміння уникаючи звинувачень. Були знайдені креативні рішення, коли траплялися непередбачені події, усі переслідували спільну мету. З DELTA ми знайшли правильного партнера.

Logo Лікарня святого Франциска у Відні:

Лікарня святого Франциска у Відні

Компетентна, багатогранна та згуртована команда є найважливішим фактором успіху на нашому проєкті. Ми раді, що команда DELTA уже багато років на нашому боці.

Logo_BHS_Ried

BHS Ried

Будівля у формі багатогранника виглядає ззовні привабливою та змінила обриси нашої лікарні. Пацієнтам та працівникам подобається світла дружня атмосфера в нашому новому операційному та амбулаторному корпусі.

Diakonissen, м. Лінц_Logo

Diakonissen, м. Лінц

DELTA реалізувала наші побажання щодо архітектури та процесу реалізації проєкту оптимальним чином та забезпечила надійний та компетентний менеджмент в рамках бюджету та з дотриманням строків.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.