Галузі

Інфраструктура

Інженерна інфраструктура для людини та навколишнього середовища

З 2015 року міжнародні експерти компанії DELTA турбуються питаннями розвитку соціальної інфраструктури, нашої наймолодшої галузі. При цьому ми опікуємося різними закладами соціального, економічного та культурного значення заради людей та навколишнього середовища. За останні роки DELTA освоїла ще один напрямок у сфері інфраструктури: відновлення систем водопостачання та водоочисних установок для міст та сільських місцевостей. Ми співпрацюємо з міжнародними донорами, організаціями, спрямованими на співробітництво заради розвитку та міністерствами з метою досягнення найкращих результатів.

Bild: GIZ

Комплексна експертна оцінка з боку DELTA для вашого проєкту

У наш портфоліо входять і нейропсихіатричні заклади інтернатного типу, загальна школа, бібліотека, притулок для жертв домашнього насильства, спальний корпус, дитячий садочок, центр соціально-психологічної реабілітації дітей, лікарні, капітальний ремонт трубопроводів водопостачання та багато інших показових об’єктів.

Якщо ви співпрацюєте з нашими експертами, то сталість не розкіш, а стандарт. Це також означає, що наша команда завжди знаходить індивідуальні та інноваційні рішення, які відповідають вашим потребам та одночасно є зручними для користувачів та нескладними в експлуатації. З DELTA, як партнером, естетика та функціональність крокують пліч-о-пліч.

Bild: Unicef

Відгуки клієнтів

Logo GIZ

GIZ

Ми хочемо подякувати DELTA за успішну співпрацю. Вони виявилися надійною та професійною командою. DELTA допомогла реалізувати наш проєкт із застосуванням західних інновацій та згідно з сучасними українськими та європейськими стандартами.