Про компанію

DELTA Mitarbeiter bei einer Besprechung

Історія DELTA

Партнерство, візія та багатогранність – це ті фактори, завдяки яким DELTA стала успішною групою міжнародних компаній з великою кількістю філій в Австрії, Чехії, Словаччині та Україні. DELTA завершила численні успішні проєкти у сфері нерухомості та будівництва промислових та офісних будівель, торгово-розважальних центрів, культурних та освітніх закладів, об’єктів житлового будівництва, охорони здоров’я, готельно-оздоровчих комплексів та об’єктів інфраструктури.

більше інформації
Projektleiterin auf Baustelle

Факти про DELTA

DELTA пропонує клієнтам широкий спектр послуг. Частиною кожного проєкту є аспекти сталого розвитку.

більше інформації
DELTA board

Команда DELTA

Хто стоїть за брендом DELTA? Оскільки успіх компанії завжди залежить від людей.

більше інформації
Krebsforschungslauf Wien

Соціальне підприємництво

Щодо основної економічної діяльності, DELTA виступає як комплексна організація з надання послуг різних напрямів у сфері будівництва та проєктування. Більше того, перебуваючи у синергетичному зв’язку з основною діяльністю, DELTA хоче створити додаткові соціальні та екологічні вигоди.

більше інформації
Awards

Нагороди та сертифікати

У 2018 DELTA виграла нижньоавстрійську премію за дерев’яне будівництво офісного і лабораторного корпусу агробіотехнологій м. Тульн (IFA Tulln) та отримала нагороду KOOP (KOOP Award) за управління проєктом „Smart Campus“ в дусі тісного співробітництва, а також ще багато інших відзнак.

більше інформації