Про компанію

Історія DELTA

Що нас надихає

Партнерство, візія та багатогранність – це ті фактори, завдяки яким DELTA стала успішною групою міжнародних компаній з великою кількістю філій в Австрії, Чехії, Словаччині та Україні. DELTA завершила численні успішні проєкти у сфері нерухомості та будівництва промислових та офісних будівель, торгово-розважальних центрів, культурних та освітніх закладів, об’єктів житлового будівництва, охорони здоров’я, готельно-оздоровчих комплексів та об’єктів інфраструктури.

Ми надаємо комплекс послуг різних напрямків у будівельному секторі та є провідним австрійським та східно-європейським підприємством міжнародного стандарту, експертом з будівель та креативним партнером, щоб створювати простір для втілення інноваційних ідей.

Завдяки досвіду, накопиченому багатьма десятиріччями, надзвичайному захопленню, новаторському незламному духові, ми завжди створювали будівлі завтрашнього дня з врахування принципів сталого розвитку, з усвідомленням відповідальності та на довгу перспективу. Наше багатогранне ноу-хау у сфері архітектури, генерального проектування, ВІМ, управління будівництвом, цифрового середовища даних та ІТ дозволяє нам постійно пропонувати нові перспективи для промисловості. Таким чином ми не лише впроваджуємо надзвичайні масштаби за принципом «тут і зараз», і для успішного майбутнього, але й створюємо справжню додаткову цінність для людини та навколишнього середовища.

DELTA Team_Foto Michael Kammeter
Bild: Partnerschaftlichekeit_Foto Michael Kammeter