Наші послуги

Wohnbau Am Zwinger Wels

архітектура

Архітектура в DELTA – це пристрасть, яку ми підживлюємо новим досвідом. Ми перенесемо ваші бажання на папір та надамо вашим ідеям конкретних форм.

більше інформації
Generalplanung bei DELTA

генеральним проєктувальником

Виступаючи генеральним проєктувальником, ми стаємо контактними особами для вирішення питань стосовно усіх процесів проєктування, ми управляємо ходом реалізації проєкту в комплексі та залучаємо усіх необхідних фахівців у процес на засадах партнерства.

більше інформації
Baumanagement bei DELTA

Будівельний менеджмент

Під час виконання функцій менеджера проєкту, ми турбуємося перш за все про те, щоб були дотримані усі вимоги щодо витрат, строків та якості виконання робіт у проєкті. Замовник може нам просто делегувати такі завдання як управління проєктом та проєкт-контролінг.

більше інформації
VR Brille_BIM bei DELTA_Foto Michael Kammeter_quadrat

BIM

За допомогою ВІМ-технології ми створюємо 3D, 4D чи 5D модель будівлі та використовуємо її в процесі проєктування для вашої майбутньої будівлі.

більше інформації

XR

Три ключові напрями змішаної реальності (XR) – це AR, VR та MR. Розширена реальність збагачує реальний світ цифровим контентом і відкриває чудові можливості відчути будівлю та її внутрішній простір, перетворюючи 2D план в тривимірну форму на столі.

більше інформації
Bild: Vergabe & Vertrags-Management_Foto-Michael-Kammeter

Управління процедурами закупівель та договорами

В рамках реалізації проєкту DELTA підтримає вас під час укладення договорів підряду на виконання будівельних робіт, постачання та надання послуг, що пов’язані з виконанням проєкту.

більше інформації
Teambau-Totalunternehmer

Повний комплекс послуг з проєктування та будівництва

Як засновник та ініціатор компанії teambau, DELTA пропонує реалізовані на партнерських засадах проєкти у вигляді комплексного пакету.

більше інформації
Bild Kommunikation_DELTA-Workshop_Foto-Michael-Kammeter

Культура, комунікація та робочі процеси

Кожен будівельний проєкт починається з команди проєкту, яка складається з різних дійових осіб: замовника, проєктувальника, керівника проєкту, виконавців та інших учасників. Проєкт може бути успішним лише тоді, коли усі ці дійові особи згуртовані в одну дружню команду та ставлять перед собою спільну мету.

більше інформації
Baustelle-Datenpool auf Tablet

Цифрове середовище даних

Цифрове середовище даних, як, наприклад, платформа Datenpool, набувають все більшого значення для успішного розвитку проєкту з метою забезпечення надійної передачі документації та ефективної комунікації. Цифрове середовище даних, як, наприклад, платформа Datenpool, набувають все більшого значення для успішного розвитку проєкту з метою забезпечення надійної передачі документації та ефективної комунікації.

більше інформації
Fassade WU Wien

Сертифікація зелених будівель

DELTA пропонує послуги із сертифікації комерційних та житлових будівель. Це стосується як проєктів новобудов, так і нерухомості, що знаходиться в експлуатації.

більше інформації
DELTA Netconsult_Softwareentwicklung_Foto Matthias Witzany-1210

IT-послуги

Для забезпечення ефективної та надійної ІТ-інфраструктури потрібен комплексний розгляд вимог до ІТ-рішень та ІТ-стратегії.

більше інформації

Місцевий будівельний супровід

Реалізація вашого проєкту вимагає більше, ніж лише планування – вона потребує команди експертів, яка об’єднує власне бачення та реальність. Саме цю роль виконує Місцевий будівельний супровід у компанії DELTA

більше інформації