Будівельний менеджмент

Headquarter BMW Ukraine

Безтурботний будівельний менеджмент з DELTA

Під час виконання функцій менеджера проєкту, ми турбуємося перш за все про те, щоб були дотримані усі вимоги щодо витрат, строків та якості виконання робіт у проєкті. Замовник може нам просто делегувати такі завдання як управління проєктом та проєкт-контролінг. Ми потурбуємося про те, щоб завдяки чіткому визначенню проєкту, перспективному плануванню та гнучкому контролю ваш проєкт реалізовувався за планом.

У замовника є також можливість взяти на себе функції управління, тоді ми можемо стати його правою рукою та зайняти відповідальну позицію з питань виконання проєкт-контролінгу. Ми розробимо та координуватимемо повністю весь хід реалізації проєкту. Ми складемо організаційну структуру, розробимо графіки виконання робіт та графіки платежів, а також контролюватимемо їх дотримання. У регулярних звітах ми додатково проінформуємо замовника про статус реалізації проєкту. Це допоможе знайти чітке рішення та завчасно виявити можливі складнощі.

Ми є центральною ланкою між замовником та проєктом будівництва. Ми турбуємося про ваш проєкт, щоб ви безтурботливо могли займатися своєю основною діяльністю!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.