Будівельний менеджмент

Headquarter BMW Ukraine

Безтурботний будівельний менеджмент з DELTA

Під час виконання функцій менеджера проєкту, ми турбуємося перш за все про те, щоб були дотримані усі вимоги щодо витрат, строків та якості виконання робіт у проєкті. Замовник може нам просто делегувати такі завдання як управління проєктом та проєкт-контролінг. Ми потурбуємося про те, щоб завдяки чіткому визначенню проєкту, перспективному плануванню та гнучкому контролю ваш проєкт реалізовувався за планом.

У замовника є також можливість взяти на себе функції управління, тоді ми можемо стати його правою рукою та зайняти відповідальну позицію з питань виконання проєкт-контролінгу. Ми розробимо та координуватимемо повністю весь хід реалізації проєкту. Ми складемо організаційну структуру, розробимо графіки виконання робіт та графіки платежів, а також контролюватимемо їх дотримання. У регулярних звітах ми додатково проінформуємо замовника про статус реалізації проєкту. Це допоможе знайти чітке рішення та завчасно виявити можливі складнощі.

Ми є центральною ланкою між замовником та проєктом будівництва. Ми турбуємося про ваш проєкт, щоб ви безтурботливо могли займатися своєю основною діяльністю!

Stavební management při práci

Due Diligence

Для операцій з нерухомістю потрібна інформація, яка б була надійною основою для прийняття рішень. Due Diligence є такою основою, яка також необхідна в подальшому для розробки техніко-економічного обґрунтування. Ми пропонуємо Due Diligence в технічній, правовій та економічній галузі. Перед тим як розпочати свій проєкт, ви зіштовхнетеся з великою кількістю запитань. Ми ретельно перевіримо усі ці аспекти та охоче сприятимемо у реалізації ваших задумів завдяки нашій мережі партнерських відносин.

Наш пакет послуг з проведення Due Diligence

  • Due Diligence для покупців
  • Due Diligence для продавців
  • Pre-Acquisition Due Diligence
  • Post-Acquisition Due Diligence
  • Аналіз портфоліо та оцінка концепцій з оптимізації
  • Аналіз Deal Breakers (підвищених небезпек) та звіт щодо виявлених потенційних ризиків
Kulturgestaltung_Foto-Michael-Kammeter