Менеджмент проведення процедур закупівлі та укладання договорів

Shopping Center Ave Plaza

Менеджмент проведення процедур закупівлі та укладання договорів

Надійність в процесі управління процедурами закупівель та договорами

В рамках реалізації проєкту DELTA підтримає вас під час укладення договорів підряду на виконання будівельних робіт, постачання та надання послуг, що пов’язані з виконанням проєкту. Як організація-замовник ви повинні виконувати низку вимог щодо проведення процедури здійснення закупівель, а інколи у вашому розпорядженні менше можливостей для маневру.

На основі особливостей законодавства щодо проведення тендеру в Австрії у порівнянні з приватними процесами та динамічним розвитком цієї правової матерії можуть з’явитися виклики, які неможливо подолати без відповідної експертної оцінки.

За вашим бажанням DELTA проведе комплексну процедуру здійснення закупівель, адже з виконанням таких завдань ми стикаємося щодня. Починаючи від консультації стосовно оптимальної стратегії укладання договорів підряду до розробки положень пропозиції, відповідних критеріїв перевірки професійної придатності та видачі замовлення до перевірки пропозицій та укладення договорів, ми надаємо вам комплексну підтримку. Таким чином, у вас буде впевненість та хороше відчуття, що нічого не залишилось без уваги.

Порядок укладення договору та здійснення закупівель з DELTA

Якщо відповідальність покладено на DELTA, то ви спокійно можете спостерігати за необхідною тендерною процедурою. Ви можете покластися на компетентну реалізацію – особливо якщо потрібно провести тендери. Саме ця сфера потребує ноу-хау та великого досвіду в законодавстві щодо здійснення закупівель, яке інколи приховує підступні моменти.

Наші експерти працюють із стандартними методами та гарантують високу якість і ретельну перевірку пропозицій на виконання різних видів робіт.

Bild: Vergabe & Vertrags-Management_Foto-Michael-Kammeter