BIM-МОДЕЛЮВАННЯ

Víťaz architektonickej súťaže - drevostavba,

Планування в ВІМ з DELTA

За допомогою ВІМ-технології ми створюємо 3D, 4D чи 5D модель будівлі та використовуємо її в процесі проєктування для вашої майбутньої будівлі. Усі учасники проєкту матимуть змогу працювати разом над цією 3D моделлю і таким чином виникає багатостороння взаємодія із участю замовника.

ВІМ для нас не лише цифровий засіб, але і внутрішня позиція щодо багатопрофільного партнерського співробітництва на рівних правах. З 5D ми використовуємо розширений варіант в ВІМ із застосуванням планування витрат та календарного планування, який забезпечить для вас надійність та прозорість під час прийняття рішень. Наразі ми працюємо над інтеграцією шостого виміру: екологічних компонентів.

З ВІМ забезпечується простий доступ до даних проєктів. Наші замовники можуть за допомогою, наприклад, окулярів віртуальної реальності потрапити у віртуальні приміщення та відчути атмосферу будівлі ще до того, як її буде збудовано. Завдяки цьому проблеми та шанси можна визначити заздалегідь та прийняти відповідні рішення.

Arbeitsplatz_BIM_Foto Michael Kammeter

Передбачення майбутнього з ВІМ

За допомогою панорамних візуалізацій на 360º та всієї необхідної інформації щодо будівлі, ВІМ полегшить для вас процес проєктування. «Цифровий двійник» служить перш за все основою для управління вашою сучасною, інноваційною будівлею нового покоління. Цей двійник отримує точну та узгоджену інформацію про будівлю, від витрат на конструктивний елемент до матеріально-технічних цінностей. Наше бачення майбутнього – це комунікація між людиною, будівлею та цифровим двійником. З одного боку це забезпечує оптимізацію капіталовкладень на управління та використання стадій життєвого циклу будівлі, а з іншого боку створює радість та комфорт.

 

BIM означає прибутковість

Проєктування із застосуванням ВІМ-технологій уже багато років вважається у DELTA стандартом. Ми будуємо об’єкти нерухомості в багато мільйонів євро. BIM може сприяти збереженню вартості будівлі, а разом з тим збільшенню прибутковості протягом всього життєвого циклу. В майбутньому не можна буде уявити роботу без застосування BIM-технологій.

VR Brille_BIM bei DELTA_Foto Michael Kammeter_quadrat