IT-послуги

DELTA Netconsult_Softwareentwicklung_Foto Matthias Witzany-1140

IT-послуги

Комплексна ІТ-стратегія та IT-менеджмент проєкту

Для забезпечення ефективної та надійної ІТ-інфраструктури потрібен комплексний розгляд вимог до ІТ-рішень та ІТ-стратегії. Якими ІТ-інструментами та послугами необхідно буде користуватися у майбутньому? Які хмарні сервіси краще підходять для проєкту – cloud, hybrid cloud, ownCloud чи окремий центр зберігання та обробки даних? Ми разом розробляємо відповіді на ваші запитання та турбуємося про досконалий хід реалізації ІТ-проєкту.

DELTA Netconsult_Videokonferenz_Foto Matthias Witzany-1110

Орієнтований на майбутнє процес планування робочого місця та новий робочий простір

Сфера праці зазнає змін та стає більш гнучкою, мобільною та динамічною. Тому йдеться про те, щоб розглядати майбутні робочі місця з точки зору різноманітної та багатогранної ІТ-інфраструктури. В залежності від того, чи у вашому офісі постійні, мобільні робочі місця або формату shared desk, що незакріплені за конкретним співробітником, чи навіть якщо є різноманітне робоче обладнання, то до ІТ-інфраструктури висуваються і різні вимоги. Також швидкими темпами змінюється телефонія та пропонує цифрові можливості VoIP чи Softphone до додатків на мобільні телефони. Ми налаштовуємо для вас також системи для віртуальних телефонних пристроїв, планшетів, резервування приміщень та багато іншого.

Функціональне та зручне у користування обладнанням конференц-залів та мультимедійною технікою

Ви бажаєте встановити нову систему відеоконференції, систему бронювання простору чи інше спеціальне обладнання для презентацій у вашому офісі? Наші експерти потурбуються про це. Також цифровий фліпчарт та все, що технічно можливо зробити у сфері проєкторів та плоских екранів, ми охоче для вас реалізуємо.

Бездротова локальна мережа та мережеве планування

У сфері мереж ми пропонуємо повне портфоліо — від планування, встановлення, технічного обслуговування до введення в експлуатацію активних компонентів мережі (комутаторів та роутерів). Додатково ми піклуємося про обмір існуючих будівель та визначаємо, в яких місцях потрібно влаштувати точки доступу у будівлі. Ми беремо на себе і попереднє цифрове планування. Ми беремо на себе і попереднє цифрове планування.

DELTA Netconsult_Storage und Backup_Foto Matthias Witzany-460

Сталі рішення для серверних приміщень

Серверне приміщення всередині будівлі необхідно добре продумати – яке місце для нього вибрати і яким чином можна раціонально використовувати відпрацьоване тепло, наприклад, для підігріву води? Також планування ЕО, джерел безперебійного живлення, кондиціонування, доступу та відеоспостереження відносяться до сталої та енергоефективної серверної системи.

Налагоджений процес переїзду ІТ-інфраструктури

Під час переїзду необхідно транспортувати і ваші робочі місця та сервер у новий офіс. Ми піклуємося про те, щоб це було не складно та надійно доставляємо вашу серверну, комутатори, серверні шафи для мережевого обладнання, робочі місця, точки доступу у робочому стані в нову будівлю.

ІР відеоспостереження та біометричні системи

Ми встановимо вам надійну систему відеоспостереження – як у будівлі, так і на відкритій місцевості. В цей пакет послуг входить і дотримання регламенту про захист персональних даних.

Оренда брандмауерів / комутаторів

Вам потрібне тимчасове рішення для переїзду чи для реалізації певної стадії будівництва? Ми знайдемо його для вас та потурбуємося про виконання.

Надійне та стабільне Інтернет-з’єднання

Стабільне інтернет-з’єднання потребує перш за все попереднього аналізу. Ми перевіряємо наявних провайдерів та знаходимо найкращу ціну. Чи це тимчасове або довгострокове рішення, з підключенням DSL/3 G/LTE чи оптичного інтернету – наші експерти виконають ваші побажання.

netconsult
DELTA Netconsult_IT Leistsungen_Foto Matthias Witzany-460
DELTA Netconsult_Projektmanagement_Foto Matthias Witzany-1110