XR y DELTA

XR

Розширена реальність та віртуальна реальність? У DELTA це тільки початок.

Три ключові напрями змішаної реальності (XR) – це AR, VR та MR. Розширена реальність збагачує реальний світ цифровим контентом і відкриває чудові можливості відчути будівлю та її внутрішній простір, перетворюючи 2D план в тривимірну форму на столі. Це вже можливо з використанням простих інструментів, таких як смартфони або планшети.

З віртуальною реальністю будівля вже набуває своєї конкретної форми завдяки VR-окулярам і ви повністю занурюєтеся в віртуальний світ. Модель зберігається і може бути відновлена у масштабі 1:1 з усіма даними, тож ви можете віртуально пройтися по будівлі навіть до початку будівництва і отримати реалістичний досвід.

Змішана реальність йде ще далі, дозволяючи об’єктам з реального та віртуального світу взаємодіяти між собою. BIM модель доступна на будівельному майданчику протягом усіх етапів будівництва і дозволяє провести докладний огляд до, під час і після будівництва. Це надає численні переваги не тільки клієнту, але й будівельникам на майданчику або керуючому об’єктом після введення в експлуатацію, що дозволяє їм працювати набагато ефективніше. Наприклад, можна відповісти на такі питання: “Яка частина установки знаходиться у якому місці з якими характеристиками? Які труби знаходяться за певною стіною?” і багато іншого.

Як бачите, XR пропонує широкий спектр можливостей.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до нашого експерта Стефана Шиллера