Наша HR-команда

Teamworkshop

В DELTA у нас не лише працівники з пошуку персоналу, а люди, які присвячують себе усім серцем темі людського потенціалу та культурі підприємства. Деяких з них ми хочемо вам представити та, можливо, з ким-небуть з них ви особисто познайомитися!

Ольга Вінклер

HR-директор, управління корпоративною культурою

У своїй ролі HR-менеджера, я розвинула більшу соціальну чутливість до взаємодії в колективах та її впливу на результати співпраці. Підтримати команди у їхній співпраці для досягнення спільних цілей проєкту таким чином, щоб вони були мотивованими та успішними, це особливе у моїй роботі.
DELTA як роботодавця виділяє баланс між орієнтацією на досягнення успіху та людяністю. Наша команда створила HR-департамент / впровадила корпоративну культуру та розробила багато корисних процесів для підвищення рівня співробітництва в компанії. На всіх етапах розвитку я отримувала знання завдяки вдалим експериментам, а також помилкам, що збагатило мене в професійному та особистісному плані.

Анке Ляйтнер

Управління кадрами, HR-менеджер, Вельс

Для мене особливим є прагнення активно сприяти хорошій робочій атмосфері та підтримувати своїх колег по темах стосовно людського потенціалу. В цьому мені допомагає досвід, набутий за довгі роки роботи в DELTA.
Як роботодавець DELTA особливо відрізняється відкритою комунікацією. Керівництво та працівники відносяться один до одного на однаковому рівні. Людяності надається тут велике значення!
У мене була можливість за останні 23 роки здобути спеціальні знання з питань оплати праці та з трудового права, а також постійно розвиватися як особистість та отримати велику користь від участі в семінарах.

Беатрікс Кноль

Офіс-менеджер, замісник HR-менеджера, Відень

Мені особливо подобається підтримувати усіх працівників в їхньому особистісному розвитку. DELTA є надійним роботодавцем, для якого важлива культура партнерства як у відношенні з клієнтами, так і з працівниками. Я особливо пишаюся тим, що у мене є можливість уже протягом багатьох років розвивати свої особисті сильні сторони.

Лукас Граф

Спеціаліст з питань проведення тендеру, здійснення закупівель та розрахунків Відповідальна особа за здійснення технічного нагляду, HR-менеджер, Відень

На мою думку, задоволеність та згуртованість працівників у DELTA – це два важливих фактори успіху, оскільки якість найкраща тоді, коли завдання виконується із задоволенням. Тому я радію можливості впливати на ці чинники у ролі HR-менеджера. Робота починається з добре організованого процесу адаптації та інтеграції нових співробітників. HR-команда служить пристанню для працівників, якщо у них турботи чи проблеми, а також сполучною ланкою між керівництвом. Організація спільних активностей, таких як DELTA-форум, барбекю та інше, мені також приносить велике задоволення. Для мене дуже важливо сприяти формуванню та поширювати командний дух DELTA і таким чином вносити свій вклад в успіх компанії.

Радка Скленарова

HR-координатор, Чехія-Словаччина, молодший менеджер проєкту

Що мені особливо подобається у своїй ролі в НR-команді, так це те, що у мене є можливість сприяти формуванню середовища, в якому люди почувають себе добре. Середовища, яке дає людям почуття задоволеності та здійснення задуманого.
Завдяки цьому у мене є можливість познайомитися з новими людьми, бути серед людей та створювати зв’язки між ними. На мою думку, DELTA, як роботодавця, відрізняє слово гнучкість.
У DELTA у нас є всі можливості організувати свою діяльність так, щоб ми були задоволені роботою та одночасно тримали баланс між роботою та приватним життям. В міжнародній команді мені вдалося відкрити для себе безліч нових речей. Я вдячна за наявність умов навчатися чомусь новому щодня та максимально використати весь можливий потенціал.

Вікторія Бережна

Операційний директор, відповідальна з питань управління персоналом, Україна

DELTA означає для мене культуру та цінності. І це перш за все людяність, командний дух, партнерство – ми також живемо за цією системою цінностей. DELTA – компанія міжнародного рівня. Можливість згуртовувати людей мотивує мене та приносить велику радість. Я пишаюся розвитком своїх гнучких навичок, як, наприклад, емоційний інтелект.

Барбора Мадуніка

Офіс-менеджер, HR-менеджер, Словаччина

DELTA – це компанія з філіями в різних регіонах, яка зосереджує свою увагу на людях та не робить різниці, звідки вони. У кожного є однакові шанси та можливості постійно підвищувати свою кваліфікацію завдяки різноманітним семінарам. Взаємодія HR/UK-команд із керівним складом є для цього вирішальним моментом. Ми шукаємо спільні рішення, враховуємо запитання та пропозиції наших колег і таким чином намагаємося сприяти формуванню нашого спільного бачення. В DELTA дуже важливими є наші цінності, а також культура підприємства. Для нас співробітники та внутрішня комунікація на першому рівні. Для нас багато важить думка наших колег та їхня задоволеність. Якщо працівник задоволений, то він позитивно впливає на компанію в цілому. Нашим завданням як HR/UK-команди є підтримати це та посилити наш потенціал.

Новини

08. Липня 2021

DELTA Ukraine стала одним з найбільших інвесторів інноваційного центру Промприлад.Реновація

...

Mehr

04. Червня 2021

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на будівництво житлово-рекреаційного кварталу в районі вулиці Щурата. Журі, до якого увійшли професійні національні експерти, архітектори, науковці, представники......

Mehr
Logo CMB

24. Травня 2021

Beyond Building

DELTA інвестує семизначну суму в CMb.industries, просуває проєкт ATMOS і спільно розробляє перший департамент проривних технологій на тютюновій фабриці Лінц (Tabakfabrik Linz)....

Mehr