Наша HR-команда

Teamworkshop

В DELTA у нас не лише працівники з пошуку персоналу, а люди, які присвячують себе усім серцем темі людського потенціалу та культурі підприємства. Деяких з них ми хочемо вам представити та, можливо, з ким-небуть з них ви особисто познайомитися!

Доріс Гардавскі

HR-директор, управління корпоративною культурою

У своїй ролі HR-менеджера, я розвинула більшу соціальну чутливість до взаємодії в колективах та її впливу на результати співпраці. Підтримати команди у їхній співпраці для досягнення спільних цілей проєкту таким чином, щоб вони були мотивованими та успішними, це особливе у моїй роботі.
DELTA як роботодавця виділяє баланс між орієнтацією на досягнення успіху та людяністю. Наша команда створила HR-департамент / впровадила корпоративну культуру та розробила багато корисних процесів для підвищення рівня співробітництва в компанії. На всіх етапах розвитку я отримувала знання завдяки вдалим експериментам, а також помилкам, що збагатило мене в професійному та особистісному плані.

Doris Gardavsky

Анке Ляйтнер

Управління кадрами, HR-менеджер, Вельс

Для мене особливим є прагнення активно сприяти хорошій робочій атмосфері та підтримувати своїх колег по темах стосовно людського потенціалу. В цьому мені допомагає досвід, набутий за довгі роки роботи в DELTA.
Як роботодавець DELTA особливо відрізняється відкритою комунікацією. Керівництво та працівники відносяться один до одного на однаковому рівні. Людяності надається тут велике значення!
У мене була можливість за останні 23 роки здобути спеціальні знання з питань оплати праці та з трудового права, а також постійно розвиватися як особистість та отримати велику користь від участі в семінарах.

Река Танчос

Менеджер з кадрового потенціалу Вельс

З осені 2022 року я є частиною команди DELTA – групи компаній, в якій людям подобається працювати разом. Усі співробітники компанії є водночас творцями!  Для мене, як відповідальній за напрямок Human Potentials і корпоративну культуру у місті Вельс, важливо активно створювати оптимальний досвід для кандидатів та співробітників, і забезпечувати позитивний внесок. У нас бачать людей та їхній потенціал, а їх розвиток забезпечується та підтримується. DELTA пропонує дуже хороші умови та оптимальне робоче середовище для зростання та розвитку особистості.

Лукас Граф

Спеціаліст з питань проведення тендеру, здійснення закупівель та розрахунків Відповідальна особа за здійснення технічного нагляду, HR-менеджер, Відень

На мою думку, задоволеність та згуртованість працівників у DELTA – це два важливих фактори успіху, оскільки якість найкраща тоді, коли завдання виконується із задоволенням. Тому я радію можливості впливати на ці чинники у ролі HR-менеджера. Робота починається з добре організованого процесу адаптації та інтеграції нових співробітників. HR-команда служить пристанню для працівників, якщо у них турботи чи проблеми, а також сполучною ланкою між керівництвом. Організація спільних активностей, таких як DELTA-форум, барбекю та інше, мені також приносить велике задоволення. Для мене дуже важливо сприяти формуванню та поширювати командний дух DELTA і таким чином вносити свій вклад в успіх компанії.

Радка Блажкова

відповідальна з питань управління персоналом, Чехія

Що мені особливо подобається у своїй ролі в НR-команді, так це те, що у мене є можливість сприяти формуванню середовища, в якому люди почувають себе добре. Середовища, яке дає людям почуття задоволеності та здійснення задуманого.
Завдяки цьому у мене є можливість познайомитися з новими людьми, бути серед людей та створювати зв’язки між ними. На мою думку, DELTA, як роботодавця, відрізняє слово гнучкість.
У DELTA у нас є всі можливості організувати свою діяльність так, щоб ми були задоволені роботою та одночасно тримали баланс між роботою та приватним життям. В міжнародній команді мені вдалося відкрити для себе безліч нових речей. Я вдячна за наявність умов навчатися чомусь новому щодня та максимально використати весь можливий потенціал.

Radka Blazkova

 

Вікторія Бережна

Операційний директор, відповідальна з питань управління персоналом, Україна

DELTA означає для мене культуру та цінності. І це перш за все людяність, командний дух, партнерство – ми також живемо за цією системою цінностей. DELTA – компанія міжнародного рівня. Можливість згуртовувати людей мотивує мене та приносить велику радість. Я пишаюся розвитком своїх гнучких навичок, як, наприклад, емоційний інтелект.

Новини

Delta Pods Architects Management

24. Жовтня 2023

Delta Pods Architects – НОВИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ БРЕНД

...

Mehr

09. Жовтня 2023

Адміністрація округу – проєкт „Зеекірхен“

Дерев’яна офісна будівля: видимість конструкцій та матеріалів було лейтмотивом проєкту «Зеекірхен», який реалізували протягом трьох років у співпраці з ДЕЛЬТОЮ (командою архітекторів у м.Вельс) та архітектурним бюро SWAP. Офісна будівля повинна стати місцем цілісності та прозорості, місцем, у якому перебувають із задоволенням. Це саме нова адміністрація округу Зальцбурга, яка нещодавно була завершена в Зеекірхен-ам-Валлерзее. ...

Mehr

14. Серпня 2022

Привітання з Днем Будівельника

Вітаємо наших клієнтів, партнерів та колег! Дякуємо вам, що вірите в Україну та продовжуєте працювати задля нашої Батьківщини....

Mehr