News

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку. Така тривала активність відображає не тільки стабільність та надійність компанії DELTA як партнера, але й її активний внесок у розвиток економіки та інфраструктури України. Через проєкти, реалізовані компанією, DELTA сприяє створенню нових робочих місць, підтримці місцевих громад та впровадженню інноваційних будівельних технологій, що відповідають сучасним вимогам та стандартам.

Виклики для DELTA в Україні у 2023 році:

  • Масштабування команди, пошук додаткових фахівців та експертів;
  • Розширення спектру наших послуг;
  • Управління неочікуваними ситуаціями, викликаними війною.

Що нас надихає в Україні у 2024 році:

  • Приоритизація стратегії Net-Zero (нульових викидів) та енергоефективності (зменшення впливу на навколишнє середовище, економія витрат та комфортне користування будівлею)
  • Модульне будівництво (швидкий та простий спосіб відновлення та покращення пошкодженої та критично необхідної інфраструктури)
  • Будівництво з деревини (екологічно чисті та вуглецево нейтральні будівельні рішення)
  • Інтеграція ESG (забезпечення позитивного впливу на навколишнє середовище, суспільство та соціально-корпоративне управління)
  • Просування Зеленої Сертифікації (внесок у сталий розвиток)
  • Інноваційні Технології (BIM360 та Інструменти Штучного Інтелекту)
  • Розширення Команди

DELTA Україна на даний момент налічує 75 співробітників, які активно працюють в 3-х офісах: в Києві, Львові та Івано-Франківську. Оскільки ми постійно розширюємося, по мірі зростання кількості проєктів, ми встановили амбіційну ціль досягти 100 професіоналів в нашій команді до кінця 2024 року.

Вольфганг Гомерник (Керуючий Директор DELTA Україна): “Незважаючи на складні часи, 2023 рік був для нас надзвичайно економічно успішним, і ми з нетерпінням чекаємо на існуючі та нові проєкти у 2024 році з високо мотивованою командою! Велика подяка нашій талановитій команді в Україні за безмежні зусилля та відданість справі!.”

Посилання на зображення: ©DELTA

Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

Останні статті

Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

...

Mehr
Parnigoni Evelyn, Geschäftsführerin Delta Baumanagement GmbH (Copyright Erich Sinzinger)

06. Лютого 2024

Вступ Евелін Парнігоні до команди диреткорів DELTA Group

Евелін Парнігоні приєднується до керуючого складу Delta Baumanagement з 01.01.2024. Евелін Парнігоні почала працювати в DELTA Group у 2006 році. Вона зробила собі ім'я як жінка-менеджер будівельних проектів у галузі, де на той час домінували чоловіки, і з 2010 року є прокуристом в Delta Baumanagement GmbH...

Mehr
Delta Pods Architects Management

24. Жовтня 2023

Delta Pods Architects – НОВИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ БРЕНД

Delta Pods Architects – з більш ніж 160 співробітниками та активною присутністю у 4 країнах – працюватиме під новим брендом. Австрійська компанія DELTA Group, постачальник повного спектру послуг у сфері реалізації будівельних об’єктів різного призначення, з більш ніж 350 співробітниками та діяльністю у галузях будівельного управління, архітектури та комплексного консультування, об'єднує свої міжнародні архітектурні підрозділи під брендом Delta Pods Architects. Окрім єдиної ідентичності бренду, міжнародний архітектурний акцент спрямований на посилення міжнародних синергій і компетенцій. Delta Pods Architects включає більш ніж 160 співробітників з місцезнаходженням групи компаній DELTA Group в Австрії, Словаччині, Чехії та Україні....

Mehr