News

DELTA Ukraine відновлює роботи на проєкті KREISEL у Львівській області

Ще до війни ми почали роботи над другим заводом KREISEL в Україні, стане найбільшим серед заводів концерну FIXIT GRUPPE у Східній Європі. Ми як ніколи радіємо повертатися на будівництво та продовжувати роботи над нашими проєктами.

Після відновлення робіт ми встигли забетонувати технологічний приямок для ротопакерної машини. На цьому тижні буде забетоновано всі опорні колони будівлі складу та вже розпочато встановлення металоконструкцій будівлі складу.

KREISEL — провідний виробник та постачальник будівельних матеріалів та систем, який за 50 років з початку свого заснування, перетворився з німецького сімейного підприємства у міжнародну групу підприємств, що входить у великий німецький концерн FIXIT GRUPPE.

На українському ринку компанія представлена з 2004 року. У 2008 році в м. Фастів Київської області було введено в експлуатацію перший завод KREISEL в Україні. Зараз відбувається будівництво нового – другого, підприємства з виробництва сухих будівельних сумішей.

Локація: Україна, Львівська обл., Щирецька ОТГ, с. Піски.

В проєкті є існуюча адміністративна будівля, виробничо-складська будівля, виробнича вежа, інженерні споруди. Площа ділянки складає 5 га, а забудови — 3920 м. кв.

На об’єкті DELTA Ukraine відповідає за:
– Генеральне проєктування
– Авторський нагляд
– Супровідний нагляд

Останні статті

31. Травня 2022

DELTA Ukraine взяла участь у зустрічі з Олексієм Чернишовим, міністром розвитку громад та територій України

У Відні відбулася зустріч з Олексієм Чернишовим присвячена питанню відбудови України. До обговорення долучилися українські компанії, які підіймали нагальні питання, що потребують вирішення....

Mehr

06. Травня 2022

DELTA Ukraine відновлює роботи на проєкті KREISEL у Львівській області

Ще до війни ми почали роботи над другим заводом KREISEL в Україні, стане найбільшим серед заводів концерну FIXIT GRUPPE у Східній Європі. Ми як ніколи радіємо повертатися на будівництво та......

Mehr

26. Квітня 2022

DELTA Ukraine передала нову порцію гуманітарної допомоги для Запоріжжя

Нам вдалося передати гуманітарну допомогу з Австрії, та вже сьогодні вона у Запоріжжі. Ми вдячні наших партнерам, колегам та кожному небайдужому, хто продовжує допомагати Україні. Ми продовжуємо та не здаємося....

Mehr