News

DELTA Ukraine починає будівництво штаб-квартири компанії Zeppelin в Україні!

ZEPPELIN GmbH – німецький промисловий концерн, представлений у 20-ти країнах по всьому світу у сфері дилерства та виробництва, офіційний ексклюзивний дилер американської техніки Cat в Україні. В асортименті компанії обладнання цілого ряду всесвітньо визнаних брендів, лідерів ринку сільськогосподарської техніки: Fendt, Valtra, Farmet, Gregoire Besson, Rabe, SEM.

Штаб-квартира компанії Zeppelin, майбутня локація якої буде знаходитися у м. Вишневе, Київської області, включатиме будівництво офісної частини, навчального центру для власних механіків та операторів обладнання клієнтів, майстерень з ремонту техніки та компонентів, складів запчастин, площадки для зберігання та демонстрації техніки та митно-ліцензійного складу.

Робота над проєктом була розпочата ще у 2017 році. Тоді, спільними зусиллями DELTA Ukraine та DELTA Wels, за два місяці було розроблено концепцію та прораховано бюджет.

Головним побажанням замовника при розробці концепції — було створення сучасного комфортного, гнучкого та функціонального головного офісу компанії, який також включає:
– Наявність паркінгу.
– Гнучкість планування та експлуатації офісних приміщень.
– Ергономічність, простота використання.
– Справжній відкритий простір.
– Брендинг роботодавця.
– Енергоефективність будівель.

Послуги DELTA Ukraine:
– Генеральне проєктування.
– Організація та проведення тендеру.
– Управління будівництвом.
– Технічний нагляд.
– Авторський нагляд.
– Інтернет-платформа Datenpool.

Останні статті

08. Липня 2021

DELTA Ukraine стала одним з найбільших інвесторів інноваційного центру Промприлад.Реновація

...

Mehr

04. Червня 2021

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на будівництво житлово-рекреаційного кварталу в районі вулиці Щурата. Журі, до якого увійшли професійні національні експерти, архітектори, науковці, представники......

Mehr
Logo CMB

24. Травня 2021

Beyond Building

DELTA інвестує семизначну суму в CMb.industries, просуває проєкт ATMOS і спільно розробляє перший департамент проривних технологій на тютюновій фабриці Лінц (Tabakfabrik Linz)....

Mehr