Зелена лінія

Архітектура

Архітектура створює не лише естетику, але й функціональність, ефективність та сталість. Наші проєкти, які ми реалізуємо в рамках green line показують, як це може вдатися особливо добре.

Унікальність корпусу полягає перш за все у використанні суцільних дерев’яних конструкцій, які створюють приємну атмосферу та неповторну естетику. Проєкт IFA Tulln, як один з перших дерев’яних офісних та лабораторних корпусів, став першопрохідцем у будівництві з врахуванням пріоритетів сталого розвитку. Це викликає захоплення та розкриває можливість будувати дерев’яні будівлі з різноманітними функціональними вимогами. Сталий метод будівництва та довговічність будівлі у використанні мають довгострокове значення для суспільства.

IFA-Tulln_Foto_Christian-Brandstätter

Офісна будівля Ekom

Офісну будівлію Еком оцінено як надзвичайно вигідну в економічному плані завдяки низькому споживанню первинних джерел енергії класу А1. Будівлю оптимально підготовлено для використання відновлюваних джерел енергії. Всередині застосовувалися природні та відновлювані матеріали для покриття поверхонь (коври, підлоги). У гаражі заплановано зарядні станції для електромобілів. Проєкт презентували восени 2018 в рамках проведення «тижня зелених будівель» з гаслом «ЕКОЛОГІЧНО – НЕ ШКОДИТЬ ЗДОРОВ’Ю – ЕФЕКТИВНО»

Ekom-Architektur DELTA

Нова дерев’яна будівля у місцевості Тюркеншанц (Відень)

Новий корпус університету агрокультури розширить існуюче університетське містечко (BOKU Campus) у Відень-Деблінг та забезпечить місце для розташування центру з організації семінарів, бібліотеки, інститутських приміщень, басейнів та приміщень для роботи за комп’ютером корисною площею 3000 м2. Доповнюючи атмосферу, яку створює деревина, що використовувалась як будівельний матеріал, високий рівень наповнення денним світлом сприяє дружній навчальній та робочій обстановці.

На етапі проєктування велике значення мали не лише екологічні, але й економічні аспекти, які пов’язані з вартістю життєвого циклу. У співробітництві з австрійським інститутом будівництва та екології було оптимізовано влаштування інженерних систем будівлі та вибір матеріалів. Архітектори компаній ДЕЛЬТА та SWAP отримали золотий сертифікат (klima:aktiv Gold certification) за спільну розробку архітектурних рішень проєкту.

BOKU Wien

Житловий комплекс Зеештадт Асперн

Сучасна архітектура, високоякісні апартаменти, широка пропозиція площ загального користування – це лише деякі з багатьох переваг житлового комплексу Асперн неподалік Відня. Команда архітекторів та генпроєктантів компанії ДЕЛЬТА та АллесВірдГут у Зеештадт Асперн неподалік Відня реалізували об’єкт на будівельному майданчику D9, що налічує 170 квартир та 7 торгових приміщень.

Зеештадт Відень вважається найбільшим в Європі проєктом розвитку міста. Теплове навантаження житлового комплексу складає приблизно 21 кВт-г / м2 в рік. Будівля отримала сертифікат ÖGNI згідно з вимогами у рейтингу будівель найвищої якості.

Wohnbau_Seestadt-Wien-Aspern_Quelle-DELTA
DELTA Green Line