Зелена лінія

Стале будівництво та життєвий цикл

Стратегія сталого розвитку

Який напрямок у сфері сталого розвитку ви бажаєте для свого проєкту? Наскільки високий рівень гнучкості функціонального призначення вашої будівлі необхідно забезпечити? Щоб відповісти на ці запитання, все більш важливу роль грають місце розташування, планування функціонального призначення, організації виробництва та ще багато факторів. Ми присвячуємо себе разом з вами темі стратегії сталого розвитку, щоб забезпечити екологічне, гнучке та економічно успішне у довгостроковій перспективі використання вашої майбутньої будівлі.

DELTA Green Line
Nachhaltigkeitsstrategie_Foto-Michael-Kammeter

Building Owners Academy

Зелене будівництво для багатьох замовників є все ще «чистим аркушем», але це нічого, так як ми пропонуємо вам в рамках вашого проєкту проведення навчання в контексті «Building Owners Academy». При цьому ми повідомимо вам у простій формі основи зеленого будівництва та підтримаємо вас завдяки застосуванню нашого ноу-хау у проєктуванні та у практичній реалізації. Ваша роль як замовника є тут визначальною: ми  з прозорістю висвітлимо питання щодо впливу прийнятих рішень на ваш проєкт, а ви визначите, «куди планувати подорож».

Bauherrn-Academy

Cradle to Cradle:

Циклічна економіка, повторне використання матеріалів, ресайклінг, застосування ресурсів після демонтажу – ось на що націлена концепція «від колиски до колиски» (Cradle to Cradle). Ми покажемо вам на прикладі вашого проєкту, як природні та уже існуючі ресурси можна застосовувати в гармонії з навколишнім середовищем та природою і як максимально досягти сталості під час будівництва та експлуатації вашої будівлі.

Екологічний баланс:

Вуглецевий слід (CO2 footprint) – це важливий показник, який дозволяє виміряти масштаби впливу наших дій на навколишнє середовище, особливо на зміну клімату. Він є також результатом будівництва та експлуатації будівель, а наше завдання полягає у тому, щоб мінімізувати наш вуглецевий слід. Це нам вдається, так як перш ніж прийняти рішення, ми враховуємо викиди СО2 під час виробництва, транспортування, будівництва та експлуатації з метою вибору матеріалів, енергоефективності.

IFA-Tulln_Foto-Christian-Brandstaetter

Вартість життєвого циклу

Не лише витрати на будівництво, але й на експлуатацію та демонтаж входять у вартість життєвого циклу будівлі. Тому дуже важливо, особливо на ранній стадії планування проєкту, приділяти особливу увагу фінансовим складовим. Метою є зекономити грошові кошти у довгостроковій перспективі та адаптувати вашу будівлю до майбутніх змін.

Соціальна сталість

Коли ми плануємо та управляємо проєктами, то для нас це дещо більше ніж офісна будівля, житловий комплекс чи лікарня. Завдяки правильному плануванню ми можемо разом потурбуватися про безбар’єрність, міжпоколінну справедливість, гендерну рівність, однакові можливості та якість життя кожного. Це має не лише позитивний ефект на довгострокову задоволеність та хороше самопочуття пацієнтів, але й в загальному на навколишнє середовище.

Soziale-Nachhaltigkeit

Оптимізована логістика будівельного майданчика

Доставки матеріалів на будмайданчики є «важливими артеріями» для прогресу у виконанні будівельних робіт. Навіть на будмайданчику є сенс використовувати синергію, щоб оптимізувати хід робіт на сталій основі. Це можна зробити шляхом зниження часу та витрат на транспортування як центральний фактор витрат через регіональну мережу постачання. З нашого досвіду, персонал будівельного майданчику витрачає приблизно 20% свого робочого часу на діяльність, що пов’язана з транспортуванням.

Optimierte-Baustellenlogistik

Комфорт користувача

Більшість людей проводить більш ніж 90% свого часу протягом дня в зачинених приміщеннях, вдома, в офісі чи в інших будівлях. Акустика, якість повітря у приміщенні, якість теплопостачання, освітлення є центральними факторами для забезпечення сучасних комфортних умов для користувача. Усі ці фактори необхідно розглядати з самого початку проєктування та свідомо їх контролювати.

dm_Nutzerkomfort