News

LEED-сертифікація Промприлад.Реновація

«Зелена» сертифікація – міжнародний тренд, який всього 10 років тому закріпився на українському ринку нерухомості. Першим в Україні оцінку на відповідність енергоефективним та екологічним принципам будівництва пройшов офіс компанії Shell в столиці, який отримав сертифікат LEED Gold.
З кожним роком все більше компаній усвідомлюють важливість сертифікації як нового витка в еволюції ринку. Одні з основних її вимог – мінімізація негативного впливу на довкілля та раціональне використання ресурсів. Ці цінності – частина філософії і нашого проєкту. Наразі ми йдемо до відмітки «Silver» у всесвітній системі сертифікації будівництва LEED.
Будівництво та реконструкцію на Промприлад.Реновація очолює наш партнер та інвестор — міжнародна компанія DELTA Ukraine, одна з основних послуг якої — сертифікація будівель відповідно до світових стандартів Green Building.
«Зелені» стандарти будівництва – це показники ефективності водокористування, використання екоматеріалів, дизайн внутрішніх приміщень відповідно до потреб та комфорту людей, енергоефективності нерухомості та ін. Кожен із критеріїв оцінюють за 100-бальною шкалою. Наприклад, наш коефіцієнт енергоефективності складає 9.0 м2/С*Вт, що значно перевищує навіть європейські стандарти. Ми досягли цього завдяки утепленню трьохсот міліметровими EPS панелями й додатковою укладкою цегляної плитки.
Такі рішення вимагають більше фінансів, але дають змогу використовувати енергозберігаючі технології та зменшувати шкідливий вплив на довкілля. Наразі ми вже утеплили 60% фасаду. До зими термомодернізація буде завершена.
Було обрано сертифікуватися по LEED – найскладнішій з усіх рейтингових систем.
Мінімальна кількість балів, які необхідно отримати для сертифікації – 40. Це означає – «certified», тобто будівля сертифікована.
50-59 балів – «Silver»
60-79 балів – «Gold»
80+ балів – «Platinum»
Будівлі, сертифіковані LEED, – «зелене» світло для інвесторів, показник надійності та соціальної відповідальності проєкту.

Останні статті

26. Березня 2024

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA Уродженка Верхньої Австрії, з 2022 року відповідає за стратегічні комунікації DELTA, а тепер, на додаток до своєї попередньої ролі, також представляє компанію у якості речниці. ...

Mehr
Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку....

Mehr
Parnigoni Evelyn, Geschäftsführerin Delta Baumanagement GmbH (Copyright Erich Sinzinger)

06. Лютого 2024

Вступ Евелін Парнігоні до команди диреткорів DELTA Group

Евелін Парнігоні приєднується до керуючого складу Delta Baumanagement з 01.01.2024. Евелін Парнігоні почала працювати в DELTA Group у 2006 році. Вона зробила собі ім'я як жінка-менеджер будівельних проектів у галузі, де на той час домінували чоловіки, і з 2010 року є прокуристом в Delta Baumanagement GmbH...

Mehr