News

Дозвіл на будівництво штаб-квартири компанії Zeppelin Ukraine отримано! Будівельно-монтажні роботи переходять в активну фазу!

Проєкт Zeppelin є різнобічним з точки зору призначення будівель та типу будівництва. В перелік будівель входять як і нові будівлі, так і ті, що підлягають реконструкції.

Умови реконструкції ставлять цікаві задачі з архітектурно-будівельної точки зору. Також об’єкт насичений сучасними інженерними рішеннями. В будівлях передбачається влаштування системи опалення від повітряних теплових насосів та часткове покриття електричних витрат внаслідок генерації від сонячних панелей.

DELTA Ukraine провела тендер на вибір генерального підрядника. Тендер було проведено за найкращими практиками DELTA зі стадією передкваліфікації з аналізом та оцінкою кожного претенденту відповідно до пріоритезації критеріїв вибору замовником. Особливу увагу приділено досвіду компанії, професіоналізму команди, наявності основних активів та фінансовій стійкості підрядника.

Наразі генеральний підрядник ТОВ «Агробудмеханізація» виконують роботи паралельно на кількох ділянках будівництва. Тривають роботи з влаштування залізобетонних конструкцій паркінгу нової офісної будівлі, фундаментів виробничої будівлі з адміністративно-побутовою прибудовою, підсилення (ін’єктування) основи під існуючими фундаментами складської будівлі та реконструкція будівлі маслоскладу.

За якістю виконання робіт DELTA пильнує застосовуючи сучасне програмне забезпечення з управління будівництвом – BIM 360 Build та готує інформативні звіти для замовника використовуючи аерофотозйомку з квадрокоптера.

Послуги DELTA Ukraine:

  • Генеральне проєктування.
  • Організація та проведення тендеру.
  • Управління будівництвом.
  • Технічний нагляд.
  • Авторський нагляд.
  • Інтернет-платформа Datenpool.

Останні статті

26. Березня 2024

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA Уродженка Верхньої Австрії, з 2022 року відповідає за стратегічні комунікації DELTA, а тепер, на додаток до своєї попередньої ролі, також представляє компанію у якості речниці. ...

Mehr
Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку....

Mehr
Parnigoni Evelyn, Geschäftsführerin Delta Baumanagement GmbH (Copyright Erich Sinzinger)

06. Лютого 2024

Вступ Евелін Парнігоні до команди диреткорів DELTA Group

Евелін Парнігоні приєднується до керуючого складу Delta Baumanagement з 01.01.2024. Евелін Парнігоні почала працювати в DELTA Group у 2006 році. Вона зробила собі ім'я як жінка-менеджер будівельних проектів у галузі, де на той час домінували чоловіки, і з 2010 року є прокуристом в Delta Baumanagement GmbH...

Mehr