News

Дозвіл на будівництво штаб-квартири компанії Zeppelin Ukraine отримано! Будівельно-монтажні роботи переходять в активну фазу!

Проєкт Zeppelin є різнобічним з точки зору призначення будівель та типу будівництва. В перелік будівель входять як і нові будівлі, так і ті, що підлягають реконструкції.

Умови реконструкції ставлять цікаві задачі з архітектурно-будівельної точки зору. Також об’єкт насичений сучасними інженерними рішеннями. В будівлях передбачається влаштування системи опалення від повітряних теплових насосів та часткове покриття електричних витрат внаслідок генерації від сонячних панелей.

DELTA Ukraine провела тендер на вибір генерального підрядника. Тендер було проведено за найкращими практиками DELTA зі стадією передкваліфікації з аналізом та оцінкою кожного претенденту відповідно до пріоритезації критеріїв вибору замовником. Особливу увагу приділено досвіду компанії, професіоналізму команди, наявності основних активів та фінансовій стійкості підрядника.

Наразі генеральний підрядник ТОВ «Агробудмеханізація» виконують роботи паралельно на кількох ділянках будівництва. Тривають роботи з влаштування залізобетонних конструкцій паркінгу нової офісної будівлі, фундаментів виробничої будівлі з адміністративно-побутовою прибудовою, підсилення (ін’єктування) основи під існуючими фундаментами складської будівлі та реконструкція будівлі маслоскладу.

За якістю виконання робіт DELTA пильнує застосовуючи сучасне програмне забезпечення з управління будівництвом – BIM 360 Build та готує інформативні звіти для замовника використовуючи аерофотозйомку з квадрокоптера.

Послуги DELTA Ukraine:

  • Генеральне проєктування.
  • Організація та проведення тендеру.
  • Управління будівництвом.
  • Технічний нагляд.
  • Авторський нагляд.
  • Інтернет-платформа Datenpool.

Останні статті

08. Липня 2021

DELTA Ukraine стала одним з найбільших інвесторів інноваційного центру Промприлад.Реновація

...

Mehr

04. Червня 2021

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на будівництво житлово-рекреаційного кварталу в районі вулиці Щурата. Журі, до якого увійшли професійні національні експерти, архітектори, науковці, представники......

Mehr
Logo CMB

24. Травня 2021

Beyond Building

DELTA інвестує семизначну суму в CMb.industries, просуває проєкт ATMOS і спільно розробляє перший департамент проривних технологій на тютюновій фабриці Лінц (Tabakfabrik Linz)....

Mehr