News

Datenpool забезпечує зміни онлайн із спільним редагуванням

Загальне середовище даних «Datenpool» встановлює ще одну віху в міжлокаційній співпраці: тепер документи можна швидко й легко редагувати онлайн прямо на платформі — незалежно від того, наскільки великий чи складний будівельний проект.

Завдяки новим функціям Datenpool тепер можна редагувати документи Office, такі як Word, Excel або PowerPoint, безпосередньо на платформі онлайн. Особливістю тут є те, що документ Office можуть редагувати кілька людей одночасно, і всі дані, а також процеси все ще зберігаються без помилок і прогалин. Спільне редагування стало можливим завдяки складному програмному забезпеченню, яке документує всі зміни, внесені редакторами, і об’єднує результат в один документ. Це вперше робить можливим одночасне редагування документів у спільному середовищі даних.

Окрім спільного редагування, система надає функцію чату, яку можна використовувати для швидкої координації між редакторами під час редагування документів Office. Datenpool зберігає зміни документів під час сеансу та робить їх доступними протягом кількох годин, щоб запобігти втраті вмісту відредагованих документів через необережність або відключення від сервера.

Arbeitsplatz_Datenpool_Onlinebearbeitung

Редактори та процеси збереження документуються та записуються в журнал редагування. Це створює хронологію розкладу проекту, яку також можна використовувати, щоб визначити в ретроспективі, чи була необхідна інформація надана вчасно. Це дає користувачам безпеку в проекті, а також забезпечує об’єктивну основу для з’ясування фактів після завершення проекту в разі судових суперечок або подальших претензій.

Datenpool є однією з провідних платформ з точки зору швидкості роботи та інтуїтивно зрозумілого управління: це економить час і гроші. Під час впровадження платформи клієнтів супроводжує наш експерт, який переводить процеси в цифрові робочі процеси та адаптує функції Datenpool до індивідуальних потреб. Таким чином, клієнти отримують вигоду від нашого багаторічного досвіду управління проектами в управлінні будівельними проектами та можуть використовувати останні тенденції в галузі.

Огляд переваг Datenpool:

  • Інтуїтивно зрозуміле керівництво користувача та чітка структура – просто. Сейф. Ефективний.
  • Модульна структура для максимальної гнучкості.
  • Структурована робота за допомогою інноваційного зберігання та індексування.
  • Максимальна (юридична) безпека завдяки повному документуванню процедур обробки.
  • Функції інтелектуального пошуку.
  • Справжня багатомовність з індивідуальними налаштуваннями мови.
  • Мобільний доступ через планшети та смартфони.
  • 100% австрійський продукт – включаючи зберігання даних в Австрії.

Datenpool вже використовувався в багатьох відомих проектах, таких як Marina Tower Vienna, Tabakfabrik Linz, voestalpine Stahlwelt та багатьох інших будівельних проектах. Під час будівництва стадіону LASK у Лінці Datenpool слугуватиме документальною та комунікаційною платформою для всієї команди проекту.

Останні статті

Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

...

Mehr
Parnigoni Evelyn, Geschäftsführerin Delta Baumanagement GmbH (Copyright Erich Sinzinger)

06. Лютого 2024

Вступ Евелін Парнігоні до команди диреткорів DELTA Group

Евелін Парнігоні приєднується до керуючого складу Delta Baumanagement з 01.01.2024. Евелін Парнігоні почала працювати в DELTA Group у 2006 році. Вона зробила собі ім'я як жінка-менеджер будівельних проектів у галузі, де на той час домінували чоловіки, і з 2010 року є прокуристом в Delta Baumanagement GmbH...

Mehr
Delta Pods Architects Management

24. Жовтня 2023

Delta Pods Architects – НОВИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ БРЕНД

Delta Pods Architects – з більш ніж 160 співробітниками та активною присутністю у 4 країнах – працюватиме під новим брендом. Австрійська компанія DELTA Group, постачальник повного спектру послуг у сфері реалізації будівельних об’єктів різного призначення, з більш ніж 350 співробітниками та діяльністю у галузях будівельного управління, архітектури та комплексного консультування, об'єднує свої міжнародні архітектурні підрозділи під брендом Delta Pods Architects. Окрім єдиної ідентичності бренду, міжнародний архітектурний акцент спрямований на посилення міжнародних синергій і компетенцій. Delta Pods Architects включає більш ніж 160 співробітників з місцезнаходженням групи компаній DELTA Group в Австрії, Словаччині, Чехії та Україні....

Mehr