News

Промприлад.Реновація серед фіналістів ULI Europe Awards for Excellence 2021!

Промприлад.Реновація серед фіналістів ULI Europe Awards for Excellence 2021!
Urban Land Institute — це найстаріша та найбільша у світі мережа міждисциплінарних експертів з нерухомості та землекористування.
Цією нагородою Інститут міських земель відзначає видатні проєкти міського розвитку у приватному, державному та некомерційному секторах, розташованих у країнах EMEA.
ULI Europe Awards for Excellence визнає повний процес розробки проєкту: планування, будівництво, економічну життєздатність, управління та вплив для громади, а також дизайн. Окрім цього журі оцінюють проєкти та програми за тим, наскільки вони можуть:
досягти прийняття на ринку та фінансового успіху;
– продемонструвати відповідність сучасним та майбутнім потребам громади, в якій вони перебувають;
мати позитивний вплив та демонструвати екологічну стійкість;
надати моделі, уроки, стратегії чи методи, які інші спільноти можуть відтворювати або адаптувати.
Всього до шорт-листа увійшли десять проєктів, що демонструють найкращі практики землекористування. Переглянути повний список фіналістів можна на сайті: http://bit.ly/ulieurope21 Уже протягом наступних кількох тижнів журі визначать переможців цієї номінації. Однак Промприлад.Реновація уже в 10-ці лідерів, що задають прикладні стандарти у сфері нерухомості. Тож порадійте разом з нами цій новині!

Нагадаємо, що у листопаді DELTA Ukraine оголосила про стратегічне партнерство та стала інвестором проєкту. Наша команда експертів очолює процес будівництва інноваційного центру.

Спільно ми випрацювали модель довгострокової співпраці терміном до кінця 2023 року.
Промприлад.Реновація для DELTA Ukraine — це в першу чергу менеджмент будівельного процесу від проєктування до здачі будівель в експлуатацію згідно з останніми міжнародними стандартами зеленого будівництва.

Також до послуг, які надає компанія на об’єкті, входить:
– організація тендерів
– контроль виконання дедлайнів і бюджетів
– контроль якості будівельних робіт
– сертифікація будівлі за одним зі стандартів Green Building.

Останні статті

08. Липня 2021

DELTA Ukraine стала одним з найбільших інвесторів інноваційного центру Промприлад.Реновація

...

Mehr

04. Червня 2021

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на будівництво житлово-рекреаційного кварталу в районі вулиці Щурата. Журі, до якого увійшли професійні національні експерти, архітектори, науковці, представники......

Mehr
Logo CMB

24. Травня 2021

Beyond Building

DELTA інвестує семизначну суму в CMb.industries, просуває проєкт ATMOS і спільно розробляє перший департамент проривних технологій на тютюновій фабриці Лінц (Tabakfabrik Linz)....

Mehr