News

Beyond Building

DELTA інвестує семизначну суму в CMb.industries, просуває проєкт ATMOS і спільно розробляє перший департамент проривних технологій на тютюновій фабриці Лінц (Tabakfabrik Linz)

Міжнародно активна група DELTA зміцнює свій портфель, приєднуючись до CMb.industries GmbH та вступаючи у партнерство з відомою групою нерухомості SORAVIA. Головний операційний директор доктор Марія Дітріх також стає новим акціонером. Зі сторони DELTA формується новим фінансовим директором CMb та співвласником групи DELTA DI Інго Хубером.

Засновник та генеральний директор Кріс Мюллер каже: «Для реалізації спеціальних проєктів, таких як ATMOS Research & Resort, вам потрібні не тільки правильний спосіб мислення та постійні прагнення, але також безліч навичок, дисциплін, швидких процесів та місця, де це можливо. Ми пишаємося і раді, що знайшли оптимального партнера по впровадженню в групу DELTA, з яким ми зараз також запускаємо унікальний в Європі проєкт: Перший департамент проривних технологій на тютюновій фабриці Лінц (Tabakfabrik Linz)».

 

Для мера Лінца Клауса Лугера це правильний крок у часи “Зеленої угоди” та Bauhaus 4.0: «Якщо ми серйозно ставимось до ініціативи «Новий європейський Баухаус », ми повинні просувати платформи для експериментів та створення мереж. В останні роки Tabakfabrik Linz здійснив прототипну трансформацію від Bauhaus 1920 до Bauhaus 4.0, де міст між наукою і технологіями, мистецтвом та культурою, життєвим простором та Зеленою угодою досягає успіху завдяки співпраці. Зокрема, будівельна галузь має значний вплив на спосіб життя, формування нашого міста та вплив на наше довкілля. Забезпечення високого рівня життя в Лінці для майбутніх поколінь є моїм найбільшим клопотом як мера. Тому я дуже радий, що перший центр розвитку міст відкривається в Лінці. Департамент проривних технологій — це правильний поштовх у потрібний час у потрібному місці “.

Gruppenfoto auf Stiege

Вольфганг Крадішніг (DELTA), Марія Дітріх (CMb.industries), Пітер Стюрер (фінансовий директор SORAVIA), Вольфганг Гомернік (DELTA),
Кріс Мюллер (CMb.industries), Інго Хубер (DELTA) та Ервін Соравія (генеральний директор SORAVIA)

Вимушена цифровізацією, технологічним розвитком, демографічними змінами, а також екологічними та ціннісними проблемами, міжнародна індустрія нерухомості зазнає стрімких змін і повинна вирішити основні проблеми. У європейських містах відбувається зміна парадигми від індивідуального підходу до цілісного мислення.

 

«Ми є постачальником цілісних послуг у будівництві будинків, креативним будівельним експертом та правильним партнером для надання простору інноваційним ідеям. Наше гасло не називається “Ми даємо співпрацю” дарма. Ми змогли супроводжувати ATMOS з самого початку та допомогти сформувати цей новаторський проєкт. Спільно з CMb.industries та SORAVIA ми хочемо розширити наші новаторські позиції у галузі технологій, орієнтованих на майбутнє, та зробити важливий внесок у суспільство завдяки спільним, надійним та перспективним заходам. Таким чином, ми отримуємо ноу-хау про сенсорні та супутникові технології та розширюємо огляд від фундаменту до космічного простору. Наше бачення — створити чутливі будівлі та чутливі міста за допомогою IoT », — говорить Вольфганг Крадішниг, генеральний директор DELTA Holding GmbH.

 

«Потрібні нові компетенції, пов’язані мережі та пошук талантів для нових професій. Цей розвиток кидає виклик сучасним продуктам, структурам та процесам створення вартості в нерухомості та навколо нього, а адекватні відповіді можна знайти лише завдяки співпраці», – додає Вольфганг Гомерник, генеральний директор DELTA Україна та відповідальний за розвиток бізнесу, альянси та діджиталізацію в DELTA group.

«Створення платформи у надихаючому середовищі, такому як Tabakfabrik, є форматом інновацій для нас та наших клієнтів та пропонує можливість міжнародного обміну. “

CM logo

Технологічний союз з GRAND GARAGE

Рут Арріх-Дейнхаммер і Вернер Арріх, два керівники GRAND GARAGE, розглядають створення альянсу будівельної галузі як «потужну демонстрацію магнетизму GRAND GARAGE, Tabakfabrik та Linz. Цим кроком реалізація радикальної спрямованості на співпрацю загальної інноваційної екосистеми міста виходить на наступний рівень “.

«З Департаментом проривних технологій ми розробляємо нові процеси та проєкти на межі розвитку нерухомості, розвитку міст, технологій, цифровізації та суспільства. Вже з першою спільно поданою пропозицією наш альянс зміг відзначити міжнародний успіх », — говорить Інго Хубер, новий фінансовий директор в CMb.industries, а також представник DELTA Group. “І, з того часу не лише наші теми надзвичайні, але й наш союз, відколи зірковий архітектор Вольф Д. Прі з Коопом Гіммельб (l) au, Харальдом Кацмаїром з FASresearch, юристом-будівельником та експертом з нерухомості Маркусом Зінгером, COFO Entertainment, HuemerIT, а також Лабораторією майбутнього здоров’я експерта з охорони здоров’я та лікаря проф. Зігфріда Мерина. серед наших партнерів у відділі “.

Марія Дітріх, головний операційний директор CMb.industries GmbH з моменту її заснування у 2016 році, стане новим акціонером і продовжить формувати нову управлінську команду як уповноважений офіцер поряд з Крісом Мюллером та Інго Хубером.“Як“ Think & Do Tank ”, CMb.industries знаходиться в першому в Європі, а отже, також найбільшому виробничому просторі 5G, GRAND GARAGE, і є частиною інноваційного всесвіту Tabakfabrik Linz. Це означає, що ми можемо запропонувати нашим споживачам справжнє чудо для роботи, яке підходить для всіх типів інновацій. Через нас є доступ до відкритої майстерні з понад 90 професійними верстатами та доступу до цифрових технологій, зварювальної майстерні, фрезерування з ЧПУ, 3D-принтерів, промислових роботів та лазерних різаків. Ці інструменти та вся творчість необхідні, коли мова йде про виклики кліматичних змін та цілі ЄС — поєднання стійкості та естетики, що робить їх відчутними та доступними. Завдяки амбітним проєктам «Green Line» та компетенції наших партнерів, — каже Дітріх.

ATMOS Resort & Research — основний проєкт CMb.industries, також є основним проєктом департаменту. Єва Аспалтер керує інноваційним процесом разом із партнерами відділу HuemerIT та Cloudflight. “Кліматичні цілі, якість життя та розвиток міст вже неможливо мислити без фактора повітря. ATMOS створила ноу-хау в цій галузі, яке тепер може бути впроваджено в ширшому масштабі. Для нашого цілісного підходу кафедра пропонує оптимальну передумову, оскільки тут зустрічаються кілька дисциплін, які ми об’єднуємо в заявки ».

Пропозиції Департаменту проривних технологій незабаром будуть доступні за адресою https://www.ddd.space/.

Vizualizace projektu ATMOS Resort

Додаткова інформація:

Про CMb.industries

CMb.industries розробляє та консультує міжнародних клієнтів у сфері “greenfield”, “brownfield” та спеціальні проєкти з екології. Водночас CMb.industries та генеральний директор Кріс Мюллер є співзасновниками ATMOS Aerosol Research, яке спеціалізується на вимірюванні якості повітря та його наслідків для здоров’я.

www.cmb.industries (доступ можливий лише за допомогою пароля)

 

ATMOS Resort & Research

Одним з амбіційних проєктів є курорт ATMOS Selfness Resort  Кріса Мюллера, дочка якого народилася з рідкісною хворобою легенів «муковісцидозом». Разом із зірковими архітекторами та Coop Himmelb(l)au, він розробив концепцію авангардного курорту, що вимагає найкращої якості повітря у помешканні та в житлових приміщеннях, а також забезпечує регенерацію легенів під напругою. І SORAVIA, і DELTA підтримували цей проєкт з самого початку та надають свої знання, щоб “замок у повітрі” став реальністю. Те, що почалося як бачення батька, зараз є міжнародним альянсом міждисциплінарних експертів. Результати досліджень на Covid-19 привернули нову увагу до зв’язку між якістю повітря та респіраторними захворюваннями. Зараз п’ять з трьох основних причин смерті пов’язані з легенями (рак легенів, пневмонія та COPD), 91% світового населення вже живе в забрудненому повітрі, за даними ВООЗ, годинна прогулянка вздовж лондонської Оксфорд-стріт підвищує рівень запалення в легені, 4,2 мільйона смертей у світі щороку спричинені твердими частинками. Кількість пошкоджень легенів, яку Covid-19 залишає серед населення, просуває цей підхід до медичної допомоги, який уже створив свої перші прототипи для кінцевих споживачів.

http://www.atmos-aerosol-research.com

У холістичному підході ATMOS поєднує галузі медицини, технологій, нерухомості та туризму, встановлюючи нові стандарти в галузі охорони здоров’я. Будучи експертами в галузі охорони здоров’я, ATMOS пропонує технології, нерухомість та розумні міські рішення, а також сучасні курорти для самооцінки. Завдяки цифровим послугам та прикладним продуктам у галузі профілактики та терапії ATMOS покращує повсякденне життя. Партнери альянсу ATMOS включають глобальну мережу, яка пропонує USP для мільярдного ринку завдяки своєму досвіду.

Про DELTA

Партнерство, бачення та різноманітність зробили DELTA успішною міжнародною групою компаній, якою вона є сьогодні, з декількома філіями в Австрії, Чехії, Словаччині та Україні. DELTA вже завершила численні успішні проєкти з будівництва та нерухомості у галузях промисловості та офісу, покупок та розваг, культури та освіти, житлового будівництва, охорони здоров’я, готелів та оздоровлення та інфраструктури. DELTA є постачальником цілісних послуг у будівництві будинків, провідною австрійською та центрально-східноєвропейською компанією, міжнародним експертом, креативним будівельним експертом та правильним партнером для надання простору інноваційним ідеям. Маючи десятиліття досвіду, неперевершену пристрасть і невпинний новаторський дух, DELTA завжди формувала будівлю завтрашнього дня в стійкій, відповідальній, і перспективний спосіб. Завдяки своїм різноманітним ноу-хау в галузі архітектури, загального планування, BIM, управління будівництвом, середовища цифрових даних та ІТ, DELTA завжди пропонує нові перспективи для галузі. Таким чином, DELTA не тільки встановлює виняткові стандарти тут і зараз, а також для успішного майбутнього, а й створює реальну додаткову цінність для людей та навколишнього середовища.

www.delta.at

Про SORAVIA

SORAVIA — це сімейний бізнес, орієнтований на зростання та керований власниками. Понад 140 років ім’я Соравія означає постійність у будівництві та бізнесі з нерухомістю. SORAVIA зосереджується на ділових сферах розвитку міст, приватному фінансуванні житлового будівництва, комерційних проєктах, субсидованому житловому будівництві, будівлі готелів та відродженні зазначених об’єктів. SORAVIA доповнює свою основну діяльність з розробки проєктів нерухомості сервісними компаніями в галузі управління об’єктами, майном та активами. Крім того, SORAVIA має частки у всесвітньо відомому аукціонному домі Dorotheum та готельній групі Ruby Hotels, що швидко розростається.

Маючи понад 600 завершених проєктів та їх обсяг понад 6,3 млрд євро, SORAVIA є одним з провідних розробників проєктів нерухомості в Австрії та Німеччині. З усіма своїми фондами, у SORAVIA працює близько 3330 людей.

www.soravia.at

Інші посилання:

Останні статті

Vorstand und Aufsichtsrat DELTA AG

26. Червня 2024

Материнська компанія групи DELTA, Delta Holding GmbH, перетворюється на акціонерне товариство (AG)

Компанія Delta Holding GmbH, яка є материнською компанією групи DELTA і налічує близько 400 співробітників у 4-х країнах, з червня 2024 року стане акціонерним товариством (AG)....

Mehr
Campus Krems Eröffnung

25. Червня 2024

Розширення Кампусу Кремс

В червні 2024 року відбулось урочисте відкриття нового комплексу будівель Кампусу Кремс. Проєкт розширення включає 23 лабораторії, 140 офісів та 14 семінарських аудиторій, призначених для трьох закладів вищої освіти: Університету безперервної освіти Кремс, Університету прикладних наук IMC Кремс та Приватного університету Карла Ландштейнера для наук про здоров'я....

Mehr
Masterplan Klinikum Freistadt Baustart

25. Червня 2024

Початок будівництва “Клініки Фрайштадт” з комплексним пакетом послуг від групи DELTA

Наш архітектурний підрозділ Delta Pods Architects та DELTA Baumanagement (управління будівництвом) відповідають за архітектурне планування всіх етапів послуг, а також за будівельний нагляд, управління проєктом, конструктивне планування, будівельну фізику, протипожежний захист, координацію будівництва в сфері законодавства, а на подальшому етапі будівництва (нове будівництво) - за сертифікацію "klimaaktiv"....

Mehr
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.