News

Перемога в архітектурному конкурсі: критий басейн у формі амоніту

Ammonit_Ebelsberg_architektura DELTA Group

Місто Лінц планує розширення та реконструкцію саун-оазису в районі Ебельсберг. Саунний оазис також доповнять кілька басейнів і ковзанка. Delta Podsedensek Architects ZT GmbH за підтримки словацької DELTA SK була однією з архітектурних фірм, якій було доручено розробити архітектурну концепцію для цього проекту дозвілля, і стала переможцем архітектурного конкурсу.

Мер Клаус Люгер і радник Міхаель Рамль з гордістю представили результати архітектурного конкурсу для критого плавального басейну Ебельсберг. «Ебельсберг і Піхлінг значно зросли за останні роки. Тому інфраструктура, як-от школи та дитсадки, також має розвиватися. Бажання критого басейну для динамічного південного житлового району Лінца є очевидним. Я дуже радий, що переможець конкурсу на проект критого плавального басейну обрано, і ми можемо поглянути на майбутнє дозвілля на півдні Лінца», – сказав мер Клаус Люгер.

Skizze_Lagerplan_bestehende Saunaoase + Hallenbad Ebelsberg

Архітектурна концепція: оазис відпочинку: і у воді, і в парку, і на льоду

Новий світ компанії Linz AG відкривається в Ебельсберзі: оазис відпочинку у воді, парку та на льоду. Нова будівля світу саун Ebelsberg як равлик вписується в оточення. Амоніт прибув, з його звуженою догори формою гігант м’яко лежить у парку. М’які округлі форми м’яко проходять через всю будівлю, яка в’ється навколо зеленого центру. Сімейна будівля у формі равлика відкрита для всіх, хто шукає різноманітності поза домом. І то в будь-яку пору року.

Форма амоніту забезпечує приємну взаємодію відкритих і тихих зон відступу. Плавна форма поширюється від архітектури до меблів. При цьому завжди є вид на зелені насадження, а орієнтація інтуїтивно зрозуміла. Вестибюль, гардеробні, басейн і зона громадського харчування розгорнуті віялом навколо квітучого атріуму.

Доісторичне натхнення стає сучасною архітектурою

Концепція будівлі дозволяє побачити зелені насадження, а розташування внутрішніх просторів продумано дуже інтуїтивно. Цей атріум складається з природної зелені, що створює у відвідувача відчуття, ніби він плаває серед верхівок дерев. Водночас атріум є джерелом світла і підходить для інвалідів-візочників. Форма амоніту створює кілька макетів висоти, які структуровані відповідно до їхнього використання. Щоб підкреслити верхній поверх (= рівень плавання), нижній поверх (= вхідна зона) відведений назад. Таким чином, гості, які прибувають на громадському транспорті, можуть знайти дорогу до оазису через критий вхід із зеленим фасадом, що простягається перед ним.

AmmonitEbelsberg_Aussenansicht_DELTA Group

Це чудовий проект, який дає нашим DELTA PODS Architects можливість створити бачення повністю унікального критого басейну в місті Лінц. Архітектори DELTA PODS з Відня та Братислави розробили архітектурне дослідження спільно з CMb.industries. Співпраця з міжнародною командою архітекторів ще раз показала, що наш керівний принцип «Ми даємо співпрацю» призводить до високоякісних результатів, які дають приємне відчуття як клієнту, так і майбутньому користувачу.

Томас Вольф, архітектор DELTA PODS, описує свою ідею: «Плавання у кронах дерев у відкритому басейні є метою дизайну. Створити пригодницький басейн для молодих і старих, у якому чіткий маршрут об’єднує різні зони, такі як плавання, сауна або катання на ковзанах; проект виправдовує це твердження».

 

Останні статті

Vorstand und Aufsichtsrat DELTA AG

26. Червня 2024

Материнська компанія групи DELTA, Delta Holding GmbH, перетворюється на акціонерне товариство (AG)

Компанія Delta Holding GmbH, яка є материнською компанією групи DELTA і налічує близько 400 співробітників у 4-х країнах, з червня 2024 року стане акціонерним товариством (AG)....

Mehr
Campus Krems Eröffnung

25. Червня 2024

Розширення Кампусу Кремс

В червні 2024 року відбулось урочисте відкриття нового комплексу будівель Кампусу Кремс. Проєкт розширення включає 23 лабораторії, 140 офісів та 14 семінарських аудиторій, призначених для трьох закладів вищої освіти: Університету безперервної освіти Кремс, Університету прикладних наук IMC Кремс та Приватного університету Карла Ландштейнера для наук про здоров'я....

Mehr
Masterplan Klinikum Freistadt Baustart

25. Червня 2024

Початок будівництва “Клініки Фрайштадт” з комплексним пакетом послуг від групи DELTA

Наш архітектурний підрозділ Delta Pods Architects та DELTA Baumanagement (управління будівництвом) відповідають за архітектурне планування всіх етапів послуг, а також за будівельний нагляд, управління проєктом, конструктивне планування, будівельну фізику, протипожежний захист, координацію будівництва в сфері законодавства, а на подальшому етапі будівництва (нове будівництво) - за сертифікацію "klimaaktiv"....

Mehr
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.