News

DELTA Ukraine стала одним з найбільших інвесторів інноваційного центру Промприлад.Реновація

Ще у листопаді минулого року DELTA Ukraine та Промприлад.Реновація оголосили про стратегічне партнерства та спільно випрацювали модель довгострокової співпраці терміном до кінця 2023 року. Наразі DELTA Ukraine більше ніж пів року очолює процес будівництва інноваційного центру. На території Промприлад уже працює одна будівля, де проводяться заходи, зустрічі та інші активності.

У кінці травня DELTA Ukraine офіційно стала одним з найбільших інвесторів інноваційного центру Промприлад.Реновація з сумою інвестицій у $500 тис. до кінця проєкту.

“Ще влітку 2020 року, коли зустрілися з командою Промприлад, ми відчули, що тут щось є. Проєкт переконав нас своєю справжністю, баченням та людьми. Наша інвестиція у Промприлад.Реновація — це не просто стратегічне рішення, а ще і віра в силу перетворення промислової нерухомості у середовище для роботи та життя. Ми в DELTA віримо в концепцію Urban mining, яка ідеально підходить та залучається для Промприлад”. — коментує Вольфганг Гомерник, партнер DELTA Group, керуючий директор DELTA Holding GmbH та DELTA Ukraine.

Важливою частиною зустрічі було досягнення домовленості щодо співпраці двох проєктів DELTA: Тютюнової фабрики Лінц в Австрії та Промрилад.Реновація. Австрійський проєкт є одним з успішних прикладів ревіталізації промислового заводу на простір з 250 організаціями різного розміру, приміщення якого зараз пропонує близько 1850 робочих місць у різних галузях. CMb.industries базується на Тютюновій фабриці й спеціалізується на подібних проєктах. Кріс Мюллер, директор Тютюнової фабрики в Лінці та генеральний директор CMb.industries, прагне до обміну між містами та проєктами, щоб налагодити стосунки між резидентами.

“У CMb.industries ми спеціалізуємося на відновленні занедбаних територій, робимо аналіз, яка екологія потрібна цим місцям та як їх можна розвивати. Ми раді внести свої знання з багатьох проєктів Браунфілда на Промприлад. Крім того, для нас важливо сприяти обміну ідеями та талантами — так ми бачимо майбутнє різноманітної Європи.” — відзначає Марія Дітріх, операційний директор CMb.industries.

Місія та основна сфера відповідальності компанії DELTА Ukraine у проєкті Промприлад.Реновація — це в першу чергу менеджмент будівельного процесу від проєктування до здачі будівель в експлуатацію згідно з останніми міжнародними стандартами зеленого будівництва.

“Для нас завжди було важливим вибудовувати довготермінові партнерські стосунки. При першому ж знайомстві з DELTА Ukraine ми одразу зрозуміли, що маємо повне співпадіння по цінностях і принципах у роботі. Ми надзвичайно цінуємо високу професійність команди DELTA. Окрім того, нам важливо, що компанія орієнтується на позитивний вплив у кожному зі своїх проєктів. Ми дуже раді цьому партнерству та впевнені у довгій та взаємовигідній співпраці з позитивним результатом як для кожної з компаній, так і для суспільства в цілому”, — додає Юрій Филюк, СЕО Промприлад.Реновація.

До послуг, які надає DELTA Ukraine на об’єкті, входить: організація тендерів, контроль виконання дедлайнів і бюджетів, контроль якості будівельних робіт та сертифікація будівлі за одним зі стандартів Green Building.

“Зараз проєкт знаходиться на стадії проєктування та підготовчих робіт. Уже до кінця 2021 року ми плануємо введення першої черги будівництва” — коментує Володимир Духанін, менеджер проєкту DELTA Ukraine.

Дізнатися більше про DELTA Ukraine: https://www.delta-group.com.ua/
Дізнатися більше про Проприлад.Реновація: https://promprylad.ua/

Останні статті

08. Липня 2021

DELTA Ukraine стала одним з найбільших інвесторів інноваційного центру Промприлад.Реновація

...

Mehr

04. Червня 2021

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на будівництво житлово-рекреаційного кварталу в районі вулиці Щурата. Журі, до якого увійшли професійні національні експерти, архітектори, науковці, представники......

Mehr
Logo CMB

24. Травня 2021

Beyond Building

DELTA інвестує семизначну суму в CMb.industries, просуває проєкт ATMOS і спільно розробляє перший департамент проривних технологій на тютюновій фабриці Лінц (Tabakfabrik Linz)....

Mehr