News

Інвестиції DELTA в Blue Auditor сприяють стабільному майбутньому

Міжнародна група DELTA Group інвестує в blue auditor, платформу управління ESG та оцінки ризиків, яка забезпечує перехід до сталої галузі нерухомості. У пошуках майбутніх бізнес-моделей і послуг, які підтримують її основний бізнес, DELTA співпрацює та підтримує широкий спектр стартапів.

Синій аудитор надає рішення ESG-as-a-Service (ESG-aaS) для оцінки, управління, покращення та звітування про ефективність ESG окремих властивостей і портфелів для всіх класів активів і всіх етапів життєвого циклу. Blue Auditor працює з розробниками проектів нерухомості, менеджерами активів, банками, страховими компаніями та пенсійними фондами, а також іншими експертами з нерухомості, керуючи активами в 16 країнах. Понад 400 таксономічних оцінок ЄС уже було успішно проведено за допомогою цього інструменту.

Марк Хене, генеральний директор компанії DELTA, задоволений великим кроком у сталому розвитку: «blue auditor, — це найсучасніший інструмент, який суттєво підтримує нас у процесі оцінки відповідності таксономії ЄС та налаштування дій для окремих об’єктів, а також цілі портфоліо, але, зокрема, надає нашим клієнтам незрівнянну зрозумілість і прозорість у поєднанні з особливими можливостями для оцінки та управління. Синій аудитор означає цифрове спрощення нашої поточної роботи!»

Як експерт із сталого розвитку з 20-річним досвідом аудиту екологічного будівництва та міжнародного консалтингу з питань сталого розвитку, Вольфганг Лукашек, засновник і генеральний директор blue auditor, зрозумів, що декарбонізація існуючих будівель вимагатиме широкомасштабної цифровізації: «По-перше, у 2018 році Я почав оцифровувати, автоматизувати та спрощувати процеси сертифікації зеленого будівництва для трьох основних міжнародно визнаних марок DGNB, LEED і BREEAM. З експоненціальним зростанням ESG і впровадженням таксономії ЄС на платформі blue auditor на початку 2020 року ми були одними з перших на європейському ринку, хто запропонував цілісну платформу оцінки та управління ESG».

У нашій зеленій лінії DELTA синій ревізор вже використовується в окремих проєктах. Команда DELTA також підтримує інструмент у його подальшому розвитку та вносить ноу-хау команди DELTA green line.

Blue auditor справедливо заслужив високе визнання, яке він отримав, оскільки він зарекомендував себе як інструмент, який добре закріпився в Європі та надає велику підтримку в роботі для більш сталого будівництва та галузі нерухомості. Перш за все, Вольфганг Лукачек отримав широку європейську підтримку, тому що він створив інструмент, з яким людям подобається працювати. Наступні кроки передусім включають мету ще більшого поширення синього аудитора, в тому числі на платформах ESG як фіксованого компонента.

Разом з іншими інвесторами DELTA зі своєю великою мережею допоможе розповсюдити інструмент ще ширше. 14 липня 2022 року Вольфганг Лукачек, Вольфганг Гомернік з DELTA та інші партнери відсвяткували початок більш сталого майбутнього на вечері підписання.

Вольфганг Гомерник, співвласник і генеральний директор DELTA, задоволений співпрацею: «Особливо вітаємо нові інструменти, які забезпечують підтримку в проєктній роботі, пропонують додаткову цінність для наших клієнтів і просувають групу компаній вперед. Один із них — блакитний аудитор, і ми з нетерпінням чекаємо на захоплюючу спільну подорож».

Останні статті

26. Березня 2024

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA Уродженка Верхньої Австрії, з 2022 року відповідає за стратегічні комунікації DELTA, а тепер, на додаток до своєї попередньої ролі, також представляє компанію у якості речниці. ...

Mehr
Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку....

Mehr
Parnigoni Evelyn, Geschäftsführerin Delta Baumanagement GmbH (Copyright Erich Sinzinger)

06. Лютого 2024

Вступ Евелін Парнігоні до команди диреткорів DELTA Group

Евелін Парнігоні приєднується до керуючого складу Delta Baumanagement з 01.01.2024. Евелін Парнігоні почала працювати в DELTA Group у 2006 році. Вона зробила собі ім'я як жінка-менеджер будівельних проектів у галузі, де на той час домінували чоловіки, і з 2010 року є прокуристом в Delta Baumanagement GmbH...

Mehr