News

Марк Гвідо Хьоне приєднується до DELTA Group як генеральний директор

Марк Гвідо Хьоне тепер є генеральним директором міжнародної DELTA Group. Завдяки своєму багаторічному досвіду, як новий генеральний директор, він відповідає, зокрема, за розширення цілісного консалтингового портфоліо з сильним акцентом на сталому розвитку та цифровізації для всієї групи компаній. На цій посаді він сформує команду консультантів DELTA.

Марк Гвідо Хьоне пов’язаний з DELTA через багаторічну співпрацю в різних проектах, які завжди відрізнялися взаємною повагою та партнерством. Разом з Інго Хубером він очолював проект управління новою будівлею Віденського університету економіки та бізнесу у 2009-2013 роках. Крім того, він завжди був у тісному професійному обміні з партнерами DELTA Group з багатьох різних тем у галузі будівництва та нерухомості. Марк Гвідо Хьоне вивчав архітектуру та протягом останніх 23 років працював активно, спочатку в місцевому нагляді за будівництвом, потім значною мірою в управлінні проектами та консалтингу в сфері нерухомості, а протягом останніх 10 років як генеральний директор Drees & Sommer Austria.

У березні 2021 року Марк Гвідо Хьоне вирішив залишити Drees & Sommer після 15 років роботи, щоб зайнятися новими викликами в майбутньому. Партнерство зрештою змогло переконати його наприкінці 2021 року приєднатися до групи компаній DELTA у майбутньому та, зокрема, просувати для них теми сталого розвитку.

Марк Гвідо Хьоне про приєднання до DELTA: «Ми насолоджуємося тісним партнерством протягом багатьох років, яке неодноразово призводило до успішної реалізації спільних проектів (наприклад, WU Wien, Wien Energie Smart Campus). У моїй головній сфері відповідальності розробка консалтинговий напрямок «Сталість та інжиніринг», я сподіваюся на плідну співпрацю з командою DELTA green line!»

Таким чином, усі власники та керівництво DELTA дуже раді вітати Марка Гвідо Хьоне в своєму середовищі, щоб позиціонувати DELTA ще ширше в Австрії та за кордоном у майбутньому.

Вольфганг Крадішніг, співвласник і прес-секретар компанії DELTA, задоволений посиленням керівної команди: «Завдяки своєму багаторічному досвіду та широкому горизонту продуктивності Марк Хьоне є великим активом для нашої DELTA Group. Він дає нам шанс зміцнити наша основна увага приділяється стійкості та мати справжнього командного гравця, а також експерта в зеленій лінії DELTA!”

Portrait Mark Guido Höhne

Про Марка Гвідо Хьоне

Марк Гвідо Хьоне вивчав архітектуру в Берлінському технічному університеті та в Університеті Болл Стейт в Мансі, Індіана. Після закінчення навчання в 1998 році він спочатку працював протягом двох років у місцевому нагляді за об’єктом, щоб розширити свої навички завдяки практичному досвіду виконання робіт. У 2000 році він перейшов до управління проєктами і згодом брав участь у різних проєктах культурних та адміністративних будівель. Однак його безпосередня увага приділялася Пергамському музею на Музейному острові в Берліні, за який він нещодавно відповідав як керівник проєкту базової реконструкції та розширення.

Після переходу в Drees & Sommer Bulgaria у 2006 році він відповідав за управління кількома проєктами та забезпечення якості для будівництва загалом 25 гіпермаркетів по всій Болгарії в рамках розширення німецького роздрібного торговельного підприємства Kaufland. Завдяки щасливому випадку його покликали до Відня у 2009 році, щоб узяти на себе загальне керівництво проєктом нового будівництва кампусу WU, який він утримував понад 6 років у рамках спільного підприємства з Інго Хубером. Відтоді між DELTA та Marc Guido Höhne склалися тісні та дуже спільні відносини, які згодом призвели до багатьох інших спільних заявок та успішних проєктів, таких як управління проєктом Smart Campus Wien Energie.

Після його призначення на посаду генерального директора Drees & Sommer Austria у 2011 році він відповідав за розширення портфоліо послуг, включаючи консультації з питань нерухомості та нагляд за місцевими об’єктами, і, таким чином, збільшення штату співробітників з 10 до 65. У цьому контексті він також очолив офіс Drees & Sommer Hungaria в Будапешті в 2017 році, щоб також зайнятися розширенням бізнесу в ЦСЄ/Південно-Східній Європі.

Він завжди мав пристрасть до сталого розвитку і зробив це своїм особистим консультуванням. З цієї причини він також багато років брав участь у комітеті ÖGNI.

Останні статті

Unbroken_Lviv_Ukraine

14. Травня 2024

Відкриття Центру Протезування та Ортезування Незламні

Друзі, маємо чудові новини! 10 травня у Львові відбулася урочиста церемонія відкриття Центру Протезування та Ортезування «Незламні». Ця подія є значним досягненням у сфері реабілітації та підтримки людей, які потребують протезних рішень....

Mehr

26. Березня 2024

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA Уродженка Верхньої Австрії, з 2022 року відповідає за стратегічні комунікації DELTA, а тепер, на додаток до своєї попередньої ролі, також представляє компанію у якості речниці. ...

Mehr
Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку....

Mehr