News

Маркус Хіден призначений генеральним директором Delta Podsedensek Architects ZT GmbH

Маркус Хіден, колишній уповноважений підписувач і партнер міжнародної групи DELTA Group, тепер є генеральним директором DELTA PODSEDENSEK Architects. Він розділить свої обов’язки нового генерального директора архітектурної фірми з нинішнім генеральним директором Рудольфом Штюрцлінгером. На своїй посаді Маркус Хіден займатиметься переважно темами сталого розвитку та архітектури в DELTA PODSEDENSEK Architects.

Маркус Хіден є уповноваженим підписувачем, загальним керівником проєкту та офіс-менеджером у DELTA Group з 2006 року. За останні 15 років архітектор реалізував такі відомі проєкти, як перебудова SCS та універмагу Gerngroß, а також Житловий будинок Traviatagasse, від планування до управління проєктом і локального нагляду за об’єктом. Виконуючи роль загального керівника проєкту, він наразі керує проєктами лікарні Franziskus і релігійного будинку Malteser у Відні, які будуть завершені наприкінці 2022 року.

Маркус Хіден, архітектор і новий генеральний директор DELTA PODS Architects, поставив перед собою високу мету: «Моя головна турбота — наша спільна архітектура DELTA PODS, яка подвоїлася після злиття наших двох офісів. Наш багаторічний досвід, а також Наші численні компетентні архітектори не тільки роблять нас однією з найбільших архітектурних фірм в Австрії, але тут також є величезний творчий потенціал. Ми максимально використаємо це, а також зосередимося на екологічності наших проєктів».

Рудольф Штюрцлінгер, генеральний директор DELTA PODS Architects, задоволений посиленням керівництва: «Маркус Гіден уже впорався зі складними завданнями у своїх проєктах і завжди зосереджений на оптимальних рішеннях і задоволенні наших клієнтів. Завдяки своєму архітектурному досвіду, через у широкому діапазоні галузей, він має широкі знання, які він може чудово внести в управління DELTA PODS».

Вольфганг Крадішніг, генеральний директор Delta Holding GmbH, давно знає та цінує Маркуса Хідена: «Маркус Хіден 15 років працював у DELTA в архітектурному секторі у Відні та продемонстрував справжні лідерські якості. співпрацю з усіма учасниками проєкту, а також його чудове почуття спільності».

Hiden Markus, Prokurist DELTA Projektconsult

Про Маркуса Хідена

Маркус Хіден розпочав свою кар’єру архітектури, вивчаючи конструювання меблів та дизайн інтер’єру в HTBLA Hallstatt. Після закінчення школи він перейшов вивчати архітектуру у Віденський технічний університет. У 2006 році він приєднався до DELTA Projektconsult Vienna, де розпочав роботу в якості асоційованого спеціаліста з планування, а також швидко взяв на себе роль керівника проєкту. У 2012 році Маркус Хіден успішно склав іспит на інженера-будівельника.

Він працював над складним плануванням переобладнання лофтів і стильного ремонту в 7-му районі Відня, а незабаром узяв на себе загальне управління кількома проєктами. Його найскладніші проєкти на сьогодні включають завершення будівництва універмагу Gerngroß та роботу над реконструкцією Shopping City Süd. Він зосереджується насамперед на охороні здоров’я, але він також реалізовував лабораторні та житлові проєкти, а також школи та торгові центри. Виконуючи роль загального керівника проєкту, з 2014 року він керує проєктами лікарні Franziskus і релігійного будинку Malteser у Відні, які будуть завершені наприкінці 2022 року.

Ним рухає любов до архітектури, а також можливість створити не лише екологічну, але й соціальну стійкість і сенс у своїх проєктах. Його роль загального менеджера проєкту, офіс-менеджера та уповноваженого підписувача зрештою привела до ще більш відповідальної посади генерального директора DELTA PODS Architects завдяки його відданості та ентузіазму щодо архітектури. В особистому житті Маркус Хіден багато часу проводить на природі, а вільний час, як гордий батько, любить проводити з двома доньками.

Останні статті

Vorstand und Aufsichtsrat DELTA AG

26. Червня 2024

Материнська компанія групи DELTA, Delta Holding GmbH, перетворюється на акціонерне товариство (AG)

Компанія Delta Holding GmbH, яка є материнською компанією групи DELTA і налічує близько 400 співробітників у 4-х країнах, з червня 2024 року стане акціонерним товариством (AG)....

Mehr
Campus Krems Eröffnung

25. Червня 2024

Розширення Кампусу Кремс

В червні 2024 року відбулось урочисте відкриття нового комплексу будівель Кампусу Кремс. Проєкт розширення включає 23 лабораторії, 140 офісів та 14 семінарських аудиторій, призначених для трьох закладів вищої освіти: Університету безперервної освіти Кремс, Університету прикладних наук IMC Кремс та Приватного університету Карла Ландштейнера для наук про здоров'я....

Mehr
Masterplan Klinikum Freistadt Baustart

25. Червня 2024

Початок будівництва “Клініки Фрайштадт” з комплексним пакетом послуг від групи DELTA

Наш архітектурний підрозділ Delta Pods Architects та DELTA Baumanagement (управління будівництвом) відповідають за архітектурне планування всіх етапів послуг, а також за будівельний нагляд, управління проєктом, конструктивне планування, будівельну фізику, протипожежний захист, координацію будівництва в сфері законодавства, а на подальшому етапі будівництва (нове будівництво) - за сертифікацію "klimaaktiv"....

Mehr
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.