News

Злиття par excellence: новий медіа-кампус ORF у Кюнігльберзі у Відні

З новою будівлею в Кюнігльберзі ORF об’єднує три засоби масової інформації: телебачення, радіо та онлайн у відділі новин для виробництва мультимедіа. Дві нові секції будівлі для Ö1, Ö3 і редакції були побудовані в кубатурі попередніх будівель і в існуючому та чинному зонуванні. Розміри новоствореної редакції, а також переобладнання частково пам’ятних будинків найбільшої медіакомпанії Австрії роблять цей проєкт унікальним.

Консолідація віденських локацій ORF набула форми й тепер стала новим медіа-кампусом ORF. Структурне завершення мультимедійної редакції з телестудією, будівлями Ö3 та Ö1, а також новими радіостудіями на площі 6000 м2 відбулося наприкінці 2021 року. Наступним кроком є ​​встановлення техніки мовлення та, зрештою, переїзд на нове місце. DELTA підтримує ORF у цьому проєкті з 2015 року та відповідає за управління проєктом.

Для керівника проєкту DELTA Майкла Аннерла управління проєктом такого масштабу було досвідом, увінчаним успіхом: «Медіакампус ORF був одним із найповніших публічних контрактів, які мені дозволили виконувати як керівнику проєкту. Це не лише розмір і складність цього проєкту є справжньою родзинкою, але я також радий, що проєкт вдалося реалізувати в тісній співпраці з клієнтом у стислі бюджетні терміни».

Звичайно, складність завжди приносить виклики. Ключове знання в цьому великому проєкті полягало в тому, що обробка його за допомогою ефективного управління проєктом спростила процес загалом. Незважаючи на численні деталі, які необхідно було взяти до уваги, проєкт було успішно завершено головним чином завдяки роботі пана Піуса Штробля та доктора Губерта Пульбека, а також усієї ради директорів ORF та керівників підпроєктів.

Вольфганг Крадішніг, генеральний директор і представник компанії DELTA, задоволений успішним завершенням проєкту: «Майкл Аннерль відіграв тут центральну роль, опанувавши проєкт разом із усією командою за допомогою правильного обліку та перспективного прогнозування витрат. Щоб Щоб досягти цього, хороша співпраця з нашим партнером ARGE FCP у контролі проєкту, а також із замовником ORF була вирішальною».

Останні статті

26. Березня 2024

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA Уродженка Верхньої Австрії, з 2022 року відповідає за стратегічні комунікації DELTA, а тепер, на додаток до своєї попередньої ролі, також представляє компанію у якості речниці. ...

Mehr
Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку....

Mehr
Parnigoni Evelyn, Geschäftsführerin Delta Baumanagement GmbH (Copyright Erich Sinzinger)

06. Лютого 2024

Вступ Евелін Парнігоні до команди диреткорів DELTA Group

Евелін Парнігоні приєднується до керуючого складу Delta Baumanagement з 01.01.2024. Евелін Парнігоні почала працювати в DELTA Group у 2006 році. Вона зробила собі ім'я як жінка-менеджер будівельних проектів у галузі, де на той час домінували чоловіки, і з 2010 року є прокуристом в Delta Baumanagement GmbH...

Mehr