News

DELTA Lab 2021

30.09.2021 DELTA Lab – Digital Collaboration відбулася на k47 над дахами Відня. Під модератором співвласника Вольфганга Крадішніга була різноманітна програма:

Інновації у сфері цифровізації та BIM, а також віртуальний тур поточними проектами вразили наших гостей.

Арнольд Коллер проілюстрував розвиток і проблеми цифровізації та пояснив, як Common Data Environment Datenpool у будівельних проектах створює структуроване сховище та безперервні процеси для клієнтів.

Численні переваги використання BIM у плануванні представила Сабріна Шуберт. Великі можливості візуалізації за допомогою 3D-моделі, а також покращене управління ризиками та можливість використання «цифрового близнюка» для експлуатації будівлі були лише деякими з них.

Штефан Штокінгер не лише розповів про своє бачення сталого майбутнього у будівництві, а й представив конкретні сфери діяльності та можливості. Показові проекти, такі як будинок Ільзи Валлентін у BOKU, слугували прикладами того, як це можна успішно реалізувати.

Вечір завершився не лише приємним спілкуванням за вечерею в польоті та захоплюючим видом на Відень, а й надихаючою живою демонстрацією цифрових можливостей за допомогою окулярів VR.

Останні статті

26. Березня 2024

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA Уродженка Верхньої Австрії, з 2022 року відповідає за стратегічні комунікації DELTA, а тепер, на додаток до своєї попередньої ролі, також представляє компанію у якості речниці. ...

Mehr
Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку....

Mehr
Parnigoni Evelyn, Geschäftsführerin Delta Baumanagement GmbH (Copyright Erich Sinzinger)

06. Лютого 2024

Вступ Евелін Парнігоні до команди диреткорів DELTA Group

Евелін Парнігоні приєднується до керуючого складу Delta Baumanagement з 01.01.2024. Евелін Парнігоні почала працювати в DELTA Group у 2006 році. Вона зробила собі ім'я як жінка-менеджер будівельних проектів у галузі, де на той час домінували чоловіки, і з 2010 року є прокуристом в Delta Baumanagement GmbH...

Mehr