News

DELTA Lab 2021

30.09.2021 DELTA Lab – Digital Collaboration відбулася на k47 над дахами Відня. Під модератором співвласника Вольфганга Крадішніга була різноманітна програма:

Інновації у сфері цифровізації та BIM, а також віртуальний тур поточними проектами вразили наших гостей.

Арнольд Коллер проілюстрував розвиток і проблеми цифровізації та пояснив, як Common Data Environment Datenpool у будівельних проектах створює структуроване сховище та безперервні процеси для клієнтів.

Численні переваги використання BIM у плануванні представила Сабріна Шуберт. Великі можливості візуалізації за допомогою 3D-моделі, а також покращене управління ризиками та можливість використання «цифрового близнюка» для експлуатації будівлі були лише деякими з них.

Штефан Штокінгер не лише розповів про своє бачення сталого майбутнього у будівництві, а й представив конкретні сфери діяльності та можливості. Показові проекти, такі як будинок Ільзи Валлентін у BOKU, слугували прикладами того, як це можна успішно реалізувати.

Вечір завершився не лише приємним спілкуванням за вечерею в польоті та захоплюючим видом на Відень, а й надихаючою живою демонстрацією цифрових можливостей за допомогою окулярів VR.

Останні статті

Vorstand und Aufsichtsrat DELTA AG

26. Червня 2024

Материнська компанія групи DELTA, Delta Holding GmbH, перетворюється на акціонерне товариство (AG)

Компанія Delta Holding GmbH, яка є материнською компанією групи DELTA і налічує близько 400 співробітників у 4-х країнах, з червня 2024 року стане акціонерним товариством (AG)....

Mehr
Campus Krems Eröffnung

25. Червня 2024

Розширення Кампусу Кремс

В червні 2024 року відбулось урочисте відкриття нового комплексу будівель Кампусу Кремс. Проєкт розширення включає 23 лабораторії, 140 офісів та 14 семінарських аудиторій, призначених для трьох закладів вищої освіти: Університету безперервної освіти Кремс, Університету прикладних наук IMC Кремс та Приватного університету Карла Ландштейнера для наук про здоров'я....

Mehr
Masterplan Klinikum Freistadt Baustart

25. Червня 2024

Початок будівництва “Клініки Фрайштадт” з комплексним пакетом послуг від групи DELTA

Наш архітектурний підрозділ Delta Pods Architects та DELTA Baumanagement (управління будівництвом) відповідають за архітектурне планування всіх етапів послуг, а також за будівельний нагляд, управління проєктом, конструктивне планування, будівельну фізику, протипожежний захист, координацію будівництва в сфері законодавства, а на подальшому етапі будівництва (нове будівництво) - за сертифікацію "klimaaktiv"....

Mehr
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.