News

DELTA Lab 2021

30.09.2021 DELTA Lab – Digital Collaboration відбулася на k47 над дахами Відня. Під модератором співвласника Вольфганга Крадішніга була різноманітна програма:

Інновації у сфері цифровізації та BIM, а також віртуальний тур поточними проектами вразили наших гостей.

Арнольд Коллер проілюстрував розвиток і проблеми цифровізації та пояснив, як Common Data Environment Datenpool у будівельних проектах створює структуроване сховище та безперервні процеси для клієнтів.

Численні переваги використання BIM у плануванні представила Сабріна Шуберт. Великі можливості візуалізації за допомогою 3D-моделі, а також покращене управління ризиками та можливість використання «цифрового близнюка» для експлуатації будівлі були лише деякими з них.

Штефан Штокінгер не лише розповів про своє бачення сталого майбутнього у будівництві, а й представив конкретні сфери діяльності та можливості. Показові проекти, такі як будинок Ільзи Валлентін у BOKU, слугували прикладами того, як це можна успішно реалізувати.

Вечір завершився не лише приємним спілкуванням за вечерею в польоті та захоплюючим видом на Відень, а й надихаючою живою демонстрацією цифрових можливостей за допомогою окулярів VR.

Останні статті

Delta Pods Architects Management

24. Жовтня 2023

Delta Pods Architects – НОВИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ БРЕНД

...

Mehr

09. Жовтня 2023

Адміністрація округу – проєкт „Зеекірхен“

Дерев’яна офісна будівля: видимість конструкцій та матеріалів було лейтмотивом проєкту «Зеекірхен», який реалізували протягом трьох років у співпраці з ДЕЛЬТОЮ (командою архітекторів у м.Вельс) та архітектурним бюро SWAP. Офісна будівля повинна стати місцем цілісності та прозорості, місцем, у якому перебувають із задоволенням. Це саме нова адміністрація округу Зальцбурга, яка нещодавно була завершена в Зеекірхен-ам-Валлерзее. ...

Mehr

14. Серпня 2022

Привітання з Днем Будівельника

Вітаємо наших клієнтів, партнерів та колег! Дякуємо вам, що вірите в Україну та продовжуєте працювати задля нашої Батьківщини....

Mehr