Галузі

Житлова нерухомість

Ваше бачення. Наші інновації. Разом у світ житла завтрашнього дня

Експертна оцінка житлових будівель з одних рук

В проєкті житлового будівництва слід виконати безліч складних вимог щодо економії, міжпоколінної справедливості, безбар’єрності, сталого розвитку та гнучкості. Наш багаторічний досвід переконав нас ось у чому: за останні роки ми управляли значною частиною житлових проєктів у Відні. Вибір інноваційних екологічних будівельних матеріалів, таких як дерево, глина чи матеріали на основі коноплі є таким самим важливим як і використання матеріалів, які не шкодять здоров’ю, наприклад, клей та інші (якість повітря в приміщенні). Також важливо забезпечувати гнучкість для подальших перебудов об’єктів та можливостей їх розширення. Задум та проєктування будівлі як чистини життєво важливого кварталу для нас також має велике значення.

Bild - Am Zwinger-Quelle DELTA

BIM, VR та сильна мережа

Ми проєктуємо вашу житлову будівлю майбутнього на засадах співробітництва з використанням відповідних інструментів, які не втратять своєї актуальності з плином часу: практична діяльність з використанням ВІМ (інформаційне моделювання будівель) стала в DELTA стандартом уже протягом багатьох років. Ви бажаєте дізнатися уже на початку нашого проєкту, як виглядатиме пізніше ваш житловий комплекс? Завдяки нашій роботі з додатками розширеної реальності ви зможете в реальному часі пройтися майбутніми квартирами ще до того, як буде закладатися фундамент. Наша згуртована команда експертів з будівництва житла та архітектори уже реалізувала безліч проєктів, які орієнтовані на майбутнє.

Bild: Das Althan_Foto Daniel Hawelka

Житлове будівництво означає гнучке пристосування

В цій сфері користується попитом перш за все експертна оцінка в умовах тісної забудови: DELTA здійснює вагомі перетворення та здатна створити житловий простір з промислових площ чи інших типів будівлі. У нас є досвід реалізації проєктів квартир, які фінансуються як з приватних джерел, так і завдяки субсидіям. Простори комбінованого використання набувають все більшого значення: паралельно з плануванням квартир на верхньому поверсі, які гнучко можна пристосувати, на першому поверсі, ми передбачаємо життєвий простір майбутнього з дитячими садочками, магазинами та пропозицією низки різноманітних послуг. Додатково ми активно втілюємо у проєкті економічні та соціальні складові концепції сталого розвитку, щоб побудувати довговічну, орієнтовану на майбутнє будівлю, яка стане основою вашого успіху.

Bild: Traviatagasse-Quelle DELTA

Відео проєктів

Відгуки клієнтів

OEVW Logo

ÖVW

Співпраця з DELTA складалася дуже добре, перш за все тому, що наші інтереси як замовника відстоювалися з чіткою послідовністю у все складніших умовах будівництва. Ідею проєкту на фоні дуже високого цінового тиску було реалізовано майже на 100 %.