Зелена лінія

Субсидування

DELTA Green Line

Сталість виплачується: актуальні можливості фінансування

Для забезпечення вимог вашого сталого та сучасного проєкту, ми робимо ставку не лише на наших експертах, але й на наших сильних партнерах, які можуть запропонувати вам додаткові послуги.  Ми разом підтримуємо оцінювання можливого субсидування та передаємо експертові детальну інформацію щодо процесу реалізації. Наш партнер Евальд Заругг, директор підприємства  “Impacting Work“ пропонує енергоаудит згідно з EN16247 та менеджмент субсидування проєктів ресурсо- та енергоефективності.

Förderungen_Foto-Michael-Kammeter

Менеджмент субсидування: субсидії до 30% за інвестиції в навколишнє середовище

Спектр заходів у сфері виробничого субсидування на захист навколишнього середовища широкий: від простих дій, як, наприклад заміна джерел освітлення чи теплового насосу до гучних тем щодо енергозбереження на підприємствах (теплорекуперація, оптимізація технологічних процесів і т.ін.) до заходів з економії електроенергії та будівництва  енергозберігаючих будівель, використання відпрацьованого тепла, менеджмент ресурсів та інші теми.

 

IMPACTNG.WORK завдяки своєму багаторічному досвіду реалізації проєктів у всіх сферах фінансування із задоволенням допоможе Вам отримати безповоротну дотацію у розмірі до 30% за Ваші інвестиції. Керуючись професійними порадами щодо фінансування, нам вдалося успішно реалізувати понад 200 проєктів фінансування за останні кілька років, генеруючи мільйони євро на фінансування значних проєктів. Ми роз’яснюємо основні питання щодо можливості фінансування безпосередньо з Вами або з агентствами з фінансування. Реалізовуємо визначені проєкти фінансування — від подання заяви на фінансування до остаточного його розрахунку та виплати.

impacting.work
Förderungen-Quelle-Ewald-Sarugg