News

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на будівництво житлово-рекреаційного кварталу в районі вулиці Щурата. Журі, до якого увійшли професійні національні експерти, архітектори, науковці, представники місцевої влади та громади, розглядатиме надісланих пропозицій на засіданні 16-18 червня. Після розгляду планують показати роботи всіх учасників для публічного ознайомлення.

Унікальність конкурсу полягає в тому, що це один з перших архітектурних конкурсів, що передує будівництву житлового комплексу. До цього такі практики застосовувалися для об’єктів громадського та соціального призначення.

Такий підхід дозволить максимально залучити проєктні пропозиції до початку будівництва, а не в процесі чи після нього. Відкритість і прозорість сприятимуть тому, що всі потреби району, інфраструктури та планування будуть враховані заздалегідь та орієнтовані на потреби та комфорт мешканців.

Замовниками проведення конкурсу, окрім девелопера, стали управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради та Львівська обласна організація Національної Спілки Архітекторів України.

«Конкурс одразу після його оголошення набув значної уваги та громадського обговорення, а географія учасників охопила всю країну. Після першого дедлайну (16 квітня), було прийнято рішення продовжити термін прийняття заявок та надання результатів, оскільки потік заявок від архітекторів не припинявся. Варто зазначити, що підігрівало зацікавленість учасників не тільки можливість стати переможцями та побачити втілену ідею в реальність, але і доволі пристойний гонорар, який запропонував Замовник (загальний призовий фонд: 1 млн гривень, у конкурсі передбачено 3 призових місця та 2 заохочувальних)» — коментує Юрій Сколоздра, керівник проєкту DELTA Ukraine.

Земельна ділянка, на яку проводиться конкурс, розміщена в північній частині Львова, а згідно з детальним планом території та стратегії міста, визначені землі будуть активно розвиватись та розбудовуватись, і стануть новим повноцінним районом.

За технічним завданням конкурсу передбачено близько 66 тис. м² житлової площі, 4200 м² комерційних приміщень, громадські простори, спортивні, дитячі майданчики. Середня висота будинків становитиме 6 поверхів (висота окремих будівель визначатиметься проєктом-переможцем конкурсу).

Останні статті

31. Травня 2022

DELTA Ukraine взяла участь у зустрічі з Олексієм Чернишовим, міністром розвитку громад та територій України

У Відні відбулася зустріч з Олексієм Чернишовим присвячена питанню відбудови України. До обговорення долучилися українські компанії, які підіймали нагальні питання, що потребують вирішення....

Mehr

06. Травня 2022

DELTA Ukraine відновлює роботи на проєкті KREISEL у Львівській області

Ще до війни ми почали роботи над другим заводом KREISEL в Україні, стане найбільшим серед заводів концерну FIXIT GRUPPE у Східній Європі. Ми як ніколи радіємо повертатися на будівництво та......

Mehr

26. Квітня 2022

DELTA Ukraine передала нову порцію гуманітарної допомоги для Запоріжжя

Нам вдалося передати гуманітарну допомогу з Австрії, та вже сьогодні вона у Запоріжжі. Ми вдячні наших партнерам, колегам та кожному небайдужому, хто продовжує допомагати Україні. Ми продовжуємо та не здаємося....

Mehr