Архітектура

Fassade Erber Group

Архітектура у поєднанні з навичками командної роботи

Архітектура в DELTA – це пристрасть, яку ми підживлюємо новим досвідом. Ми перенесемо ваші бажання на папір та надамо вашим ідеям конкретних форм. Ви отримаєте індивідуальні рішення, які ми з вами розробимо у спільному процесі. Взаємний обмін ідеями має для нас велике значення. Наш підхід у кожному проєкті грунтується на засадах партнерства та командної роботи. Ми супроводжуємо та підтримуємо вас на всіх етапах надання послуг – від розробки техніко-економічного обгрунтування до авторського нагляду.

Planung_Teambesprechung_Foto-Michael-Kammeter

Також віртуальна реальність чи доповнена реальність є для нас розвинутими інструментами за допомогою яких ви зможете пройтися будівлею та відчути її атмосферу уже на етапі проєктування. Для інтегрованої, багатопрофільної та цифрової співпраці ми використовуємо ВІМ (інформаційне моделювання будівлі) – це приносить в проєкт прозорість та ефективність. Для нас найважливішим є те, щоб на етапі завершення проєкту замовник побачив, що його вимоги та побажання у будівлі виконані, й він задоволений результатом.

Архітектура в DELTA – це ефективні та інноваційні рішення

Суть наших проєктів лежить у сильній та творчій концепції, яка базується на функціональності та сучасному дизайні. В нашій роботі ми намагаємося знайти прийнятну, але водночас оригінальну та інноваційну відповідь на бажані вимоги. Наші архітектори запропонують вам реалістичне зображення процесу реалізації вашого проєкту та покажуть вам, як це може вдатися в рамках розумно сформованого бюджету та встановлених строків.

В систематичному та якісному співробітництві із замовником, а також координації різних учасників проєкту виявляється пристрасть архітекторів DELTA, тому що це, врешті-решт, складова спільного успіху у проєкті. Так виникає унікальна будівля, яка об’єднує дизайн, функціональність, естетику, інновацію та сталість і відповідає спеціальним вимогам підприємства. У нас є досвід у вирішенні складних завдань у будівництві, а також у щільно забудованих місцевостях та на земельних ділянках типу «greenfield». У нас зважений підхід до історичних будівель та до пам’яток культурної спадщини.

Augmented Reality bei DELTA
Ekom - Architektur DELTA
Am-Zwinger - Architektur DELTA

Архітектуру множимо на два

Архітектура в DELTA завжди була направлена на партнерство. Поряд з багатьма успішними проєктами з нашими партнерами ми пішли на крок уперед та у 2020 році об’єднали наші сили з нашим партнером у сфері архітектури, компанією Delta Pods Architects ZT GmbH. Таким чином злилося дві місцеві провідні компанії та утворилася Delta Podsedensek Architekten ZT GmbH. Таким чином, ми ще краще покриваємо повний будівельний цикл – від ідеї до передачі після завершення проєкту. Разом ми можемо комплексно впоратися з проєктами будь-яких масштабів – від реконструкції офісів та місцевих забудов до складних об’єктів у сфері охорони здоров’я.

Delta Pods Architects