ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРОЄКТУВАННЯ

Büros, Ekom Piestany

Генеральне проєктування в DELTA означає розвантаження

Виступаючи генеральним проєктувальником, ми стаємо контактними особами для вирішення питань стосовно усіх процесів проєктування, ми управляємо ходом реалізації проєкту в комплексі та залучаємо усіх необхідних фахівців у процес на засадах партнерства. Генеральне проєктування від DELTA означає, що у вас є контактна особа, яка потурбується про весь проєкт починаючи від розробки архітектурних, конструктивних та інженерних рішень до контролю витрат та строків виконання.

Замовник отримує на своєму боці надійну, багатопрофільну згуртовану команду, яка співпрацює на рівних правах. Завдяки цьому спрощується процес взаємодії та за короткий час досягаються кращі результати. Для замовника це означає багато переваг: є лише одна сторона за договором та відсутні прогалини під час передачі проєктних послуг. А також велике розвантаження, так як обов’язки щодо управління та координації проєктантів покладені на генерального проєктувальника.

Planung bei DELTA

BIM для прекрасних результатів надання послуг у сфері генерального проєктування

Обмін всією інформацією, планами, документами, протоколами, здійснюється у цифровому форматі з одних рук – в ідеалі все зберігається на нашій проєктній платформі Datenpool, яку ми самостійно розробили. З перших кроків до завершення і гарантійного обслуговування DELTA залишається контактною особою з усіх технічних питань. Яким чином ми все це робимо? Перш за все за допомогою даних, які збережені в режимі реального часу у нашій ВІМ-моделі: багатогранний, інтелектуальний, цифровий двійник вашої будівлі.

Цифровий двійник дозволяє побачити загальну картину будівлі та пришвидшити процеси обміну та опрацювання інформації в режимі реального часу. Можливості бачення майбутніх будівель розширюватимуть і сучасні сенсорні технології, до яких ми також готуємося за допомогою BIM.

BIM-Viewer-Baustelle_Foto-Michael-Kammeter

З генеральним проєктувальником DELTA у виграші будуть усі

Забезпечення виконання функцій генерального проєктувальника у проєкті – це завжди командна робота. Своїми спільними успіхами ми завдячуємо нашій сильній та сталій партнерській мережі. Ми працюємо не лише з професіоналами у кожній окремій галузі, але й думаємо на крок вперед та маємо додатково в команді спеціалістів з фінансового забезпечення та експертів з питань сталого розвитку.

Ми виграємо відбір генерального проєктувальника та архітектурних рішень, а також робимо ваш проєкт більш успішним шляхом його перетворення в зразково-показовий проєкт. Завдяки високій ступені функціональності, естетичному дизайну та сталому проєктуванню, ваш проєкт реалізований DELTA, отримає позитивну увагу та визнання в усій галузі.

Teamwork_Foto-Michael-Kammeter