Повний комплекс послуг з проєктування та будівництва

Projekt Burkert-Außenansicht

Повний комплекс послуг з проєктування та будівництва

Ваша підрядна організація, що надає повний комплекс послуг з проєктування та будівництва, які направлені на підвищення прибутковості

Як засновник та ініціатор компанії teambau, DELTA пропонує реалізовані на партнерських засадах проєкти у вигляді комплексного пакету. teambau уможливлює будівельний процес, який базується на інтегральному підході та орієнтації на команду. Через це досягається більша ефективність та максимальна додана вартість усіх потенціалів у ході реалізації проєкту. Досвід показує, що будівельні проєкти, до яких застосовується традиційний підхід, ніколи не реалізуються повністю без перешкод. Непорозуміння, помилки в координації та інші слабкі місця ведуть до непродуктивного ходу робіт і, в крайньому випадку, — до призупинення проєкту. Завдяки формуванню культури на партнерських засадах, попередження конфлікту та lean management, компанія teambau іде іншим шляхом, що орієнтований на злагодженість дій.

Bild: Teambau-Totalunternehmer-Foto: Michael Kammeter

Партнерство забезпечує для вас надійність

teambau піклується, щоб усі учасники проєкту могли покластися на те, що забезпечення якості та дотримання бюджету буде гарантовано. Просто тому, що досвідчена, згуртована команда, яка складається з найкращих та заздалегідь спрацьованих компаній заприсяглася виконати цілі та потреби замовника. teambau підтримує культуру орієнтації на команду, чесність, взаємоповагу та довіру: культуру, яка створює економічні будівельні процеси та прекрасний результат проєкту.

teambau
Bild: Teambau-Totalunternehmer-Foto: Michael Kammeter