News

teambau + Lean Management: ідеальне виконання для нової штаб-квартири Burkert в Австрії

Будівельний проект для Burkert є показовим проектом, який поєднує інноваційні методи та успішне управління. DELTA була не лише генеральним проектувальником, а й генеральним підрядником teambau. Раумрайх відповідав за архітектуру та творче керівництво.

У лютому була успішно здана нова штаб-квартира Burkert в Австрії, однієї з провідних світових компаній з вимірювальної та контрольної техніки. Клієнта підтримували та супроводжували DELTA та teambau від продажу колишнього головного офісу до завершення всього проекту нової будівлі. Новобудова включає 3-поверхову будівлю з матеріально-технічним залом і майстернями на першому поверсі та офісами на верхніх поверхах.

Нова штаб-квартира оснащена повітряним тепловим насосом і фотоелектричною енергією, має зелені дахи та гармонійно вписується в оточення. Безпосередньо до будівлі знаходиться біотоп, який охороняється як пам’ятка природи. Для живлення електромобілів передбачені зарядні колонки. Будівля не тільки відповідає всім багатофункціональним і технічним вимогам, але й висока якість проживання запрошує співробітників і клієнтів затриматися.

Außenansicht von Bürkert in Mödling
Kaffeeküche bei Bürkert in AT

«Lean» створює чудову команду!

Культура проекту, заснована на партнерстві, була важливою частиною цього проекту та забезпечила високий рівень ефективності процесу. Адже налагоджена команда зрештою призводить до економії на будівництві та до конструктивного будівництва; усі учасники працюють злагоджено, і виникає менше конфліктів, які можуть призвести до затримки термінів і, таким чином, автоматично до збільшення витрат. Проте для успішної співпраці потрібна не лише добра воля, а й чітка система та методологія – у даному випадку «Lean management».

Раз на тиждень усі учасники зустрічалися прямо на будівництві перед «Lean Board», де відображені наступні завдання та терміни за фахом і поверхом. Що відбувається в результаті досить просто: спільний загальний процес визначає послідовність подій, а не специфікації графіка виконання – це розробляється командою та перевіряється шляхом постійної координації та коригується, якщо необхідно. Таким чином, на проблеми, затримки та зміни можна реагувати набагато швидше та гнучкіше, оскільки всі учасники завжди мають однаковий рівень інформації. У проекті Burkert це призвело не лише до своєчасної передачі, але й до задоволеного клієнта.

Empfangsbereich von Bürkert

Не забувайте: святкування успіху

Гарна співпраця продовжується навіть після завершення проекту: під час урочистого закриття офіційної передачі проекту Андреас Допплмайр, генеральний директор і керівник проекту DELTA та teambau, подарував клієнту, пану Андреасу Міксі, ваучер на спільне святкування – це буде бути викуплені, як тільки це знову стане можливим через Корону.

Андреас Мікса, генеральний директор Burkert Austria, описує: «Це був дуже цікавий, складний, але добре спланований і, отже, також переважно тихий проект. З нашої точки зору, рішуча та злагоджена співпраця з боку DELTA/teambau як загального підрядника, а Раумрайх був ключовим рушієм професійної реалізації».

Андреас Допплмайр пояснює: «Цей проект був яскравим прикладом того, що прозорі процеси завдяки ощадливому менеджменту, добре відпрацьована команда та інтенсивне залучення клієнта є гарантією успіху. Це проект, який приніс справжнє задоволення. ”

Pausenbereich von Bürkert in Mödling
Besprechungsraum bei Bürkert

Останні статті

Unbroken_Lviv_Ukraine

14. Травня 2024

Відкриття Центру Протезування та Ортезування Незламні

Друзі, маємо чудові новини! 10 травня у Львові відбулася урочиста церемонія відкриття Центру Протезування та Ортезування «Незламні». Ця подія є значним досягненням у сфері реабілітації та підтримки людей, які потребують протезних рішень....

Mehr

26. Березня 2024

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA Уродженка Верхньої Австрії, з 2022 року відповідає за стратегічні комунікації DELTA, а тепер, на додаток до своєї попередньої ролі, також представляє компанію у якості речниці. ...

Mehr
Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку....

Mehr