News

teambau + Lean Management: ідеальне виконання для нової штаб-квартири Burkert в Австрії

Будівельний проект для Burkert є показовим проектом, який поєднує інноваційні методи та успішне управління. DELTA була не лише генеральним проектувальником, а й генеральним підрядником teambau. Раумрайх відповідав за архітектуру та творче керівництво.

У лютому була успішно здана нова штаб-квартира Burkert в Австрії, однієї з провідних світових компаній з вимірювальної та контрольної техніки. Клієнта підтримували та супроводжували DELTA та teambau від продажу колишнього головного офісу до завершення всього проекту нової будівлі. Новобудова включає 3-поверхову будівлю з матеріально-технічним залом і майстернями на першому поверсі та офісами на верхніх поверхах.

Нова штаб-квартира оснащена повітряним тепловим насосом і фотоелектричною енергією, має зелені дахи та гармонійно вписується в оточення. Безпосередньо до будівлі знаходиться біотоп, який охороняється як пам’ятка природи. Для живлення електромобілів передбачені зарядні колонки. Будівля не тільки відповідає всім багатофункціональним і технічним вимогам, але й висока якість проживання запрошує співробітників і клієнтів затриматися.

Außenansicht von Bürkert in Mödling
Kaffeeküche bei Bürkert in AT

«Lean» створює чудову команду!

Культура проекту, заснована на партнерстві, була важливою частиною цього проекту та забезпечила високий рівень ефективності процесу. Адже налагоджена команда зрештою призводить до економії на будівництві та до конструктивного будівництва; усі учасники працюють злагоджено, і виникає менше конфліктів, які можуть призвести до затримки термінів і, таким чином, автоматично до збільшення витрат. Проте для успішної співпраці потрібна не лише добра воля, а й чітка система та методологія – у даному випадку «Lean management».

Раз на тиждень усі учасники зустрічалися прямо на будівництві перед «Lean Board», де відображені наступні завдання та терміни за фахом і поверхом. Що відбувається в результаті досить просто: спільний загальний процес визначає послідовність подій, а не специфікації графіка виконання – це розробляється командою та перевіряється шляхом постійної координації та коригується, якщо необхідно. Таким чином, на проблеми, затримки та зміни можна реагувати набагато швидше та гнучкіше, оскільки всі учасники завжди мають однаковий рівень інформації. У проекті Burkert це призвело не лише до своєчасної передачі, але й до задоволеного клієнта.

Empfangsbereich von Bürkert

Не забувайте: святкування успіху

Гарна співпраця продовжується навіть після завершення проекту: під час урочистого закриття офіційної передачі проекту Андреас Допплмайр, генеральний директор і керівник проекту DELTA та teambau, подарував клієнту, пану Андреасу Міксі, ваучер на спільне святкування – це буде бути викуплені, як тільки це знову стане можливим через Корону.

Андреас Мікса, генеральний директор Burkert Austria, описує: «Це був дуже цікавий, складний, але добре спланований і, отже, також переважно тихий проект. З нашої точки зору, рішуча та злагоджена співпраця з боку DELTA/teambau як загального підрядника, а Раумрайх був ключовим рушієм професійної реалізації».

Андреас Допплмайр пояснює: «Цей проект був яскравим прикладом того, що прозорі процеси завдяки ощадливому менеджменту, добре відпрацьована команда та інтенсивне залучення клієнта є гарантією успіху. Це проект, який приніс справжнє задоволення. ”

Pausenbereich von Bürkert in Mödling
Besprechungsraum bei Bürkert

Останні статті

Delta Pods Architects Management

24. Жовтня 2023

Delta Pods Architects – НОВИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ БРЕНД

...

Mehr

09. Жовтня 2023

Адміністрація округу – проєкт „Зеекірхен“

Дерев’яна офісна будівля: видимість конструкцій та матеріалів було лейтмотивом проєкту «Зеекірхен», який реалізували протягом трьох років у співпраці з ДЕЛЬТОЮ (командою архітекторів у м.Вельс) та архітектурним бюро SWAP. Офісна будівля повинна стати місцем цілісності та прозорості, місцем, у якому перебувають із задоволенням. Це саме нова адміністрація округу Зальцбурга, яка нещодавно була завершена в Зеекірхен-ам-Валлерзее. ...

Mehr

14. Серпня 2022

Привітання з Днем Будівельника

Вітаємо наших клієнтів, партнерів та колег! Дякуємо вам, що вірите в Україну та продовжуєте працювати задля нашої Батьківщини....

Mehr