News

DELTA запускає цифрове середовище даних «Datenpool App»

Datenpool-App

Datenpool пропонує не тільки інноваційне програмне забезпечення, а й ноу-хау з управління проєктами завдяки більш ніж 40-річному успішному управлінню проєктами групи DELTA. Відтепер Datenpool також доступний для користувачів як функціональний додаток, і до нього можна легко отримати доступ зі смартфона в будь-який час і в будь-якому місці – незалежно від того, знаходитесь ви на будівельному майданчику чи в офісі: усі дані включені. Додаток Datenpool можна завантажити з App Store для iOS та Android.

Переваги для користувача

Найбільшою перевагою нового додатка є нескладний та зручний доступ до документів та пов’язаних даних. Швидкість – це також одна з ключових особливостей програми: наприклад, якщо користувачам потрібен план швидко, його можна негайно викликати в програмі та просто переглянути безпосередньо на мобільному телефоні. Дизайн програми також робить його інтуїтивно зрозумілим, а візуальна структура допомагає користувачам швидко зорієнтуватися. ІТ-експерти DELTA постійно працюють над тим, щоб адаптувати новий додаток Datenpool до побажань та потреб своїх користувачів.

Особливості

Нова програма дозволяє отримати доступ до проєктів Datenpool і отримати інформацію безпосередньо на смартфоні. Користувач також зможе швидко та легко знайти всі необхідні документи. Додаток пропонує різні варіанти фільтрування для пошуку (папки, теги, пошук тексту тощо). Нова програма також має додаткові функції, такі як затвердження робочого циклу, надсилання та отримання повідомлень, функція коментарів та багато іншого.

Якщо у вас виникли запитання щодо програми, зв’яжіться з нашим менеджером по роботі з ключовими клієнтами Арнольдом Коллером:


Арнольд Коллер
Менеджер по ключовим клієнтам
тел: +43 50-756-310
mail: arnold.koller@delta.at

Останні статті

Delta Pods Architects Management

24. Жовтня 2023

Delta Pods Architects – НОВИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ БРЕНД

...

Mehr

09. Жовтня 2023

Адміністрація округу – проєкт „Зеекірхен“

Дерев’яна офісна будівля: видимість конструкцій та матеріалів було лейтмотивом проєкту «Зеекірхен», який реалізували протягом трьох років у співпраці з ДЕЛЬТОЮ (командою архітекторів у м.Вельс) та архітектурним бюро SWAP. Офісна будівля повинна стати місцем цілісності та прозорості, місцем, у якому перебувають із задоволенням. Це саме нова адміністрація округу Зальцбурга, яка нещодавно була завершена в Зеекірхен-ам-Валлерзее. ...

Mehr

14. Серпня 2022

Привітання з Днем Будівельника

Вітаємо наших клієнтів, партнерів та колег! Дякуємо вам, що вірите в Україну та продовжуєте працювати задля нашої Батьківщини....

Mehr