News

Офіційне звернення DELTA щодо ситуації з COVID-19

home-office_DELTA_web

Шановні пані та панове,

перш за все, ми бажаємо вам всього найкращого та міцного здоров’я для вас, ваших співробітників і, звичайно, вашої родини та друзів! Ми також хотіли б надати вам основну інформацію про подальші процедури на DELTA.

Ми дуже серйозно вживаємо заходів, прийнятих Федеральним урядом та всіма відповідальними за захист здоров’я всіх нас – ось чому наші працівники працюють вдома з понеділка, 16 березня.

Незважаючи на складну ситуацію, спричинену коронавірусом, ми не дозволимо цьому заважати нам продовжувати пропонувати вам найкращі послуги. Усі необхідні запобіжні заходи вже вжито, і наразі ми можемо продовжувати свою роботу.

Ваші контактні особи у проектах як і раніше доступні для вас щодня на своєму мобільному телефоні і, звичайно, також електронною поштою за контактними даними, які ви знаєте. Зустрічі відбуватимуться по телефону або відеоконференцією. Стійка реєстрації гостей у Відні та Вельсі працює з понеділка по четвер з 9:00 до 12:00 та з 13:00 до 15:30, а також у п’ятницю з 09:00 до 12:00. набравши номер 0043 50 756-0, а також за адресою office@delta.at, і ми будемо раді надати вам загальну інформацію.
Ми просимо Вас надсилати нам важливі документи лише в електронному вигляді. В даний час з Datenpool можна особливо добре обробляти проекти, оскільки зберігання та обробка документів та робочих процесів вже організовані цифровим способом. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з паном Арнольдом Коллером за номером 0043 664-80756-310 або за адресою koller@delta.at.
Проекти у фазі планування повністю продовжують наші архітектори.
В даний час будівельні майданчики все ще відкриті у розумінні закону Covid-19, оскільки заборона на вхід стосується лише зони споживачів в ділових приміщеннях сервісних компаній. Відповідно, принципового припинення експлуатації будівельного майданчика немає. Це, зокрема, пов’язано з тим, що будівельний майданчик в основному є не «громадським місцем», а виробничою зоною. Тим не менше, будівельні роботи дозволяються лише в тому випадку, якщо забезпечено відстань не менше одного метра
між робочими можна підтримувати постійно (це також стосується поїздок на будівельний майданчик та з нього, а також перерв у роботі та дотримання гігієнічних вимог у зонах відпочинку та санітарії).
Незалежно від цього, закриття кордонів та окремі регулюючі правила, що регулюються компанією, можуть призвести до затримок або зупинки будівельних майданчиків. Тому мають бути укладені конкретні угоди щодо подальшого курсу дій – можливо, за взаємною згодою з усіма залученими сторонами.

Звичайно, ви також можете зв’язатися безпосередньо з менеджерами DELTA та менеджерами проектів зі своїми проблемами. Ми завжди будемо тримати вас у курсі – і ми завжди раді вашому візиту на наших соціальних каналах.

У DELTA ми завжди вірили, що успіх можливий лише разом. Особливо під час кризи ми виступаємо за солідарність і робимо все можливе для успішного продовження нашої доброї співпраці з вами та нашими спільними будівельними проектами.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами особисто і найголовніше до того часу: Будьте здорові!

Вольфганг Крадішніг
від імені керівництва та всієї команди DELTA

Останні статті

Unbroken_Lviv_Ukraine

14. Травня 2024

Відкриття Центру Протезування та Ортезування Незламні

Друзі, маємо чудові новини! 10 травня у Львові відбулася урочиста церемонія відкриття Центру Протезування та Ортезування «Незламні». Ця подія є значним досягненням у сфері реабілітації та підтримки людей, які потребують протезних рішень....

Mehr

26. Березня 2024

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA Уродженка Верхньої Австрії, з 2022 року відповідає за стратегічні комунікації DELTA, а тепер, на додаток до своєї попередньої ролі, також представляє компанію у якості речниці. ...

Mehr
Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку....

Mehr