News

DELTA Ukraine вдруге поспіль отримує нагороду «Project management company of the year»

Project-Management-Company-of-the-year

26 листопада в Києві відбулася церемонія нагородження в рамках “EE Real Estate Project Awards 2019”. Нагороди були вручені в наступних номінаціях: «Найкращі компанії», «Найкращі проєкти», а також «Людина року». Організаторами заходу є EuropaProperty.com та Український клуб нерухомості.

Нагороди EE Real Estate Awards відзначають видатні досягнення компаній, що працюють у країнах Східної Європи та Азії. Цього року захід відбувся вп’яте. Основна мета – визначити найкращі проєкти з нерухомості та компанії галузі з Казахстану, Азербайджану, Грузії, Молдови, Білорусі та України. Журі представляють провідні гравці ринку. Подія збирає основних осіб ринку нерухомості: інвесторів, забудовників, керуючі компанії, банкірів, фінансистів та постачальників послуг.

Project Award 2019

Ми були щасливі не лише бути присутніми серед учасників цієї великої події, але й вийти на сцену як переможець! Крім того, DELTA також була номінована на 3-ту щорічну премію CRE, яка запланована на 30 січня 2020 року в Будапешті.

Ця нагорода – велике досягнення для всієї команди DELTA, і ми пишаємося тим, що отримали нагороду від провідних експертів з нерухомості.

Preisverleihung

Останні статті

06. Травня 2022

DELTA Ukraine відновлює роботи на проєкті KREISEL у Львівській області

...

Mehr

08. Липня 2021

DELTA Ukraine стала одним з найбільших інвесторів інноваційного центру Промприлад.Реновація

...

Mehr

04. Червня 2021

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на будівництво житлово-рекреаційного кварталу в районі вулиці Щурата. Журі, до якого увійшли професійні національні експерти, архітектори, науковці, представники......

Mehr