News

Лікарня Святого Йосипа у Відні

St.-Josef-KH-4_Foto-Manfred-Seidl

Лікарня Святого Йосифа у Відні зробила собі ім’я: незабаром це буде найбільша пологова лікарня в Австрії, що проводить 4000 пологів на рік. Лікарня була перебудована та комплексно відремонтована під час поточних операцій з 2014 року. Нове стаціонарне крило було добудовано у 2017 році, а відділення педіатрії з неонатологією (для хворих новонароджених та недоношених дітей) відкрито у 2018 році. У листопаді 2019 року було відкрито чотири нових хірургічні кабінети та було відкрито п’ять спальних місць для інтенсивної терапії, включаючи бічні кімнати. У центрі уваги лікарні Св. Йосифа – розширення центру батьків та дітей, з одного боку, та онкологія (лікування раку), з іншого. DELTA відповідає за управління проєктами, а також управління тендерними процедурами та управління контрактами.

St.-Josef-KH-4_Foto-Manfred-Seidl

428 зустрічей та багато особистої прихильності

Можна, можливо, уявити, що будівельний проєкт, який тривав 12 років (генеральний план датується 2007 роком) і який пройшов через звичайні зміни, такі як плинність кадрів та конфлікти, не завжди є простим. Конфлікти є частиною кожного проєкту і їх не можна уникнути, а лише активно вирішити. Однак динаміка, що випливає з різних поглядів та методів роботи, може ефективно використовуватися. Кілька спільних семінарів для старту та створення команд, а також тренінг з медіації нашого керівника проєкту Хільдегарди Утермелен полегшили пошук рішень у конфліктних ситуаціях та послужили учасникам важливим навчальним процесом.

Що нас об’єднує

Якщо ви працюєте разом задля доброї справи, набагато простіше відкласти суперечки та домовитись. Перш за все, лікарня Св. Йосифа характеризується спрямованістю на гуманність та тим, що всі пацієнти, а також матері та діти з любов’ю піклуються про них, а також своєю медичною експертизою та конструкційним та медичним обладнанням. Однак сучасна клініка повинна бути не лише найсучаснішою в медичному плані та оснащеною новітніми технологіями; будівля в цілому, а також палати та хірургічні кабінети повинні відповідати багатьом різним вимогам, які не лише підтримують щоденну роботу клініки, але й пропонують пацієнтам максимально приємне перебування.

St.-Josef-KH-4_Foto-Manfred-Seidl

Навіть через стільки років, наш менеджер проєкту Хільдегард Утермелен все ще з ентузіазмом говорить про це: “Відкриття NIMCU (відділення інтенсивної терапії новонароджених) влітку 2018 року стало справжньою подією. Це було неймовірно чудове відчуття, оскільки цей високий технічний медичний заклад настільки надзвичайно важливий для здорового розвитку недоношених дітей, і я думаю, що чудово, наскільки комфортно почуваються там матері та їх новонароджені “.

St.-Josef-KH-4_Foto-Manfred-Seidl

Герхард Фукс, заступник адміністративного директора лікарні Св. Йосифа, описує: “Завдяки конструктивній реалізації генерального плану ми визначаємо курс на наступні десятиліття. Координація між вузькоспеціалізованими фахівцями в галузі медицини та догляду без досвіду будівництва на з одного боку, а планувальники та будівельники, з іншого боку, дуже складні. У проєктній культурі, заснованій на партнерстві, можна боротися з неминучими непорозуміннями без звинувачень, непередбачувані події можна вирішувати творчо, і всі об’єднуються. ми думаємо, що ми робимо і вирішуємо фактичні та міжособистісні проблеми, орієнтовані на рішення та з вдячністю, для нас надзвичайно цінні. У DELTA ми знайшли відповідного партнера для цього “.

“Клієнт, як група” Вінзенц “загалом, і особливо керівник проєкту, містер Фукс, є головною причиною командно-орієнтованої та співпрацюючої атмосфери в проєкті. Високий рівень відданості та мотивації та радості всієї команди є логічний наслідок цього “, – пояснює Вольфганг Крадішніг, генеральний директор DELTA.

SJK-Außen-web_Quelle-NIMCU

Останні статті

06. Травня 2022

DELTA Ukraine відновлює роботи на проєкті KREISEL у Львівській області

...

Mehr

08. Липня 2021

DELTA Ukraine стала одним з найбільших інвесторів інноваційного центру Промприлад.Реновація

...

Mehr

04. Червня 2021

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу

Менше як за 2 тижні стане відомий проєкт-переможець відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на будівництво житлово-рекреаційного кварталу в районі вулиці Щурата. Журі, до якого увійшли професійні національні експерти, архітектори, науковці, представники......

Mehr