News

DELTA Ukraine отримала сертифікацію LEED для «UNIT.City»

UNIT.City_LEED Zertifizierung

«UNIT.City» – перший в Україні інноваційний парк, який реалізується на території колишнього Київського мотоциклетного заводу. Концепція парку заснована на бізнес-моделі американської Кремнієвої долини. Розвиток інноваційного парку передбачає створення «міста» на території площею 25 гектарів, яке включатиме офіси, житлові та навчальні корпуси загальною площею 500 000 м2. Термін реалізації проекту – 7 років.

Дотримуючись принципів сталого розвитку та будучи світовою компанією-лідером у реалізації подібних проектів, Замовник прийняв стратегічне рішення щодо створення будівель, які відповідатимуть високим міжнародним стандартам екологічності та енергоефективності. DELTA відповідає за сертифікацію будівель у парку відповідно до критеріїв системи зеленого будівництва США LEED.

Основні критерії, яким відповідає будівля UNIT.City для сертифікації LEED, включають:

  • Охорона навколишнього середовища під час виконання будівельних робіт
  • Енергоефективність
  • Індивідуальний контроль мікроклімату
  • Велика кількість денного світла
  • Високий рівень контролю штучного освітлення
  • Зменшене споживання води
  • Висока якість повітря в приміщенні
  • Покращена система обліку енергоспоживання
    розділення відходів

У першому кварталі 2019 року буде відкрито перший шестиповерховий кампус UNIT.City із сертифікатом LEED. DELTA – єдина компанія в Україні, яка впроваджує сертифікацію будівлі за «зеленими» стандартами трьох систем сертифікації BREEAM, LEED та DGNB.

Останні статті

Delta Pods Architects Management

24. Жовтня 2023

Delta Pods Architects – НОВИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ БРЕНД

...

Mehr

09. Жовтня 2023

Адміністрація округу – проєкт „Зеекірхен“

Дерев’яна офісна будівля: видимість конструкцій та матеріалів було лейтмотивом проєкту «Зеекірхен», який реалізували протягом трьох років у співпраці з ДЕЛЬТОЮ (командою архітекторів у м.Вельс) та архітектурним бюро SWAP. Офісна будівля повинна стати місцем цілісності та прозорості, місцем, у якому перебувають із задоволенням. Це саме нова адміністрація округу Зальцбурга, яка нещодавно була завершена в Зеекірхен-ам-Валлерзее. ...

Mehr

14. Серпня 2022

Привітання з Днем Будівельника

Вітаємо наших клієнтів, партнерів та колег! Дякуємо вам, що вірите в Україну та продовжуєте працювати задля нашої Батьківщини....

Mehr