News

Schichtgründe: Точна передача 250 квартир, незважаючи на пандемію

Wohnbau-Schichtgruende_Foto-Scheiblecker

Коронокриза непроста для кожного, і це особливо актуально для певних етапів проєкту: добудова та здача житлового комплексу з 250 квартирами під час пандемії є справжнім викликом для всіх причетних.

Попри свій молодий вік, наш менеджер проєкту Патрік Ексел вже набрався декількох років досвіду в DELTA і головним чином відповідав за житловий проєкт «Schichtgründe» на завершальній фазі: точніше, багатоповерховий житловий комплекс із залізобетонного масиву будівництво з бл. 250 квартир і площею близько бл. 15000 м² корисної житлової площі, гуртожиток з майже 120 ліжками, бізнес-приміщення та великий дитячий садок та площа прибл. 15000 м² корисної житлової площі, гуртожиток майже на 120 ліжок, бізнес-приміщення та великий дитячий садок.

«Завдяки довірі, розробленій внутрішньо в DELTA та разом із клієнтом, я зміг успішно завершити проєкт на надзвичайно складному завершальному етапі в якості керівника проекту», – сказав нам молодий експерт з житлового будівництва після завершення.

Wohnbau-Schichtgruende_Foto-Scheiblecker

… і як це вдалося нашій команді?

На якісних семінарах, які регулярно пропонує DELTA, команда проєкту DELTA навчилася сприймати труднощі як виклик, а потім поетапно їх обробляти. Під час процесу було особливо важливо визначити та вирішити найважливіші моменти в процесі планування разом із командою, щоб попереджати можливі майбутні виклики. Наприклад, сюди входило завжди стежити за «основним змістом», таким як опис конструкції та обладнання, тендери, плани подання тощо, щоб не відставати від шляху. Крім того, постійне доопрацювання з будівельною компанією та зовнішніми партнерами було важливим для успішного завершення проекту.

Також було щось із BIM, так?

Так, саме так, крім сучасної архітектури, BIM, звичайно, не повинен відсутній у будь-якому успішному проекті; робота з BIM забезпечила точний і тривимірний огляд найважливіших будівельних параметрів протягом усього проекту. Моделювання Revit нашої досвідченої команди планування DELTA зробило все інше, оскільки практика робить ідеальним. Наші архітектори Моніка Бахлейтнер-Хофманн, Володимир Іванов та Томас Вольф надали цінний внесок в архітектурне проектування. На додаток до знань BIM, детального знання стандартів та норм, досвіду планування впровадження та мережі DELTA підтримали успішне та своєчасне завершення проекту.

Schichtgruende_Foto-Scheiblecker

Про клієнта:

ÖVW – постійний клієнт, якого вже багато років супроводжує компанія DELTA і, як правило, використовує дуже широкий спектр послуг – від архітектури до спеціальних компетенцій, таких як будівельні послуги та електротехнічна справа, до місцевого будівельного нагляду.

Останні статті

26. Березня 2024

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA Уродженка Верхньої Австрії, з 2022 року відповідає за стратегічні комунікації DELTA, а тепер, на додаток до своєї попередньої ролі, також представляє компанію у якості речниці. ...

Mehr
Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку....

Mehr
Parnigoni Evelyn, Geschäftsführerin Delta Baumanagement GmbH (Copyright Erich Sinzinger)

06. Лютого 2024

Вступ Евелін Парнігоні до команди диреткорів DELTA Group

Евелін Парнігоні приєднується до керуючого складу Delta Baumanagement з 01.01.2024. Евелін Парнігоні почала працювати в DELTA Group у 2006 році. Вона зробила собі ім'я як жінка-менеджер будівельних проектів у галузі, де на той час домінували чоловіки, і з 2010 року є прокуристом в Delta Baumanagement GmbH...

Mehr