News

Урочисте відкриття нового заводу Jabil в Україні

Industriegebäude Jabil - Ukraine

У березні 2019 року американський виробник електроніки Jabil розширив своє виробництво із завершенням другої черги будівництва та відкрив його в селі Росівка в Україні. У січні 2018 року розпочалися будівельні роботи під час поточної експлуатації. Виробничі потужності були збільшені вдвічі за рахунок новозбудованого виробничого приміщення, включаючи склад. Нині загальна площа заводу становить майже 47 000 м2. Компанія DELTA відповідала за технічний нагляд і супутній контроль у цьому проекті.

У зв’язку з протипожежними нормами вимоги до планування та будівництва на другій черзі будівництва були особливо суворими. Однією з вимог було, наприклад, планування та встановлення автоматичної системи пожежогасіння за набагато суворішими стандартами, ніж в Україні.

Jabil застрахований міжнародним промисловим страхуванням FM Global*. Відповідність стандартам FM Global забезпечує найкраще протипожежне страхування для компанії та протидіє розвитку пожежі за допомогою діючих заходів пожежної безпеки згідно з офіційними вимогами. Це дозволило Jabil відповідати стандарту HPR (Highly Protected Risk).

Jabil працює на ринку електроніки вже понад 50 років і є одним із трьох найбільших виробників електроніки у світі. Jabil виробляє елементи та різноманітні компоненти для різних електронних пристроїв, які використовуються вдома, на роботі чи навіть у лікарні; від фітнес-браслетів до телефонів і медичного обладнання.

Історія бізнесу та розвитку Jabil в Україні почалася в 2004 році. Два роки можна було виробляти на орендованих заводських площах, перш ніж було побудовано новий завод. У вересні 2007 року в селі Росівка Ужгородського району (Закарпатська область) відкрито новий завод загальною площею 26 000 м2, який у 2018 році розширено спільно з DELTA.

Jabil володіє понад 100 виробничими потужностями в 26 країнах світу, причому ужгородський завод належить до так званих «мегафабрик» (виробничий комплекс із понад 3000 працівників). Загалом у Європі є три заводи такого розміру, з яких лише український завод збільшує обсяги виробництва. Зважаючи на важливість виробничого цеху для регіону, на урочисте відкриття також завітав Президент України Петро Порошенко.

* FM Global означає систему пожежної безпеки, розроблену страховою компанією FactoryMutual, яка спеціалізується на страхуванні промислового обладнання та комерційної нерухомості. Сьогодні FM Global визнана у всьому світі. Відповідність глобальним стандартам FM знижує ризик пошкодження та ймовірність втрати в надзвичайних ситуаціях у багатьох країнах.

Останні статті

Unbroken_Lviv_Ukraine

14. Травня 2024

Відкриття Центру Протезування та Ортезування Незламні

Друзі, маємо чудові новини! 10 травня у Львові відбулася урочиста церемонія відкриття Центру Протезування та Ортезування «Незламні». Ця подія є значним досягненням у сфері реабілітації та підтримки людей, які потребують протезних рішень....

Mehr

26. Березня 2024

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA

Крістіна Ланг обіймає посаду речниці групи компаній DELTA Уродженка Верхньої Австрії, з 2022 року відповідає за стратегічні комунікації DELTA, а тепер, на додаток до своєї попередньої ролі, також представляє компанію у якості речниці. ...

Mehr
Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. Лютого 2024

DELTA Україна: Огляд діяльності DELTA та перспектив и на 2024 рік.

Група компаній DELTA була заснована в 1977 році в м. Вельс, Австрія, а з 2006 року веде активну діяльність в Україні. Протягом цих років компанія встановила стійку присутність у країні, адаптуючись до плинних соціально-економічних умов та змін на будівельному ринку....

Mehr